Sa oled siin

Kontaktid

Keskkonnaagentuur

Mustamäe tee 33, Tallinn, 10616

Reg. kood: 70009540

Tel: 6660901

Faks: 6660909

E-post: kaur@envir.ee

Pressiesindaja: 

Valdo Jahilo

E-post: valdo.jahilo@envir.ee

Tel: 5039531

 Andmehaldusosakond | Arendus- ja planeerimisosakond | Eluslooduseosakond | FinantsteenusedHaldus- ja tehnikaosakond | Hüdroloogiaosakond | Ilmaprognooside osakond | Ilmavaatluste osakond | JuhtkondKeskkonnaanalüüsiosakondMetsaosakond | Prognoosmudelite osakond | Tugiüksus | Üldosakond

 

         

JUHTKOND

       
Taimar AlaDirektor Taimar Ala taimar.ala@envir.ee 6660988
Jaak RohtsaluAsedirektor (keskkonnaseisund) Jaak Rohtsalu jaak.rohtsalu@envir.ee 56636941
Svetlana PudovaAsedirektor (ilmateenistus) Svetlana Pudova svetlana.pudova@envir.ee 6660902
Peep JürmannNõunik Peep Jürmann peep.jurmann@envir.ee 6660912
Peep SiimNõunik Peep Siim peep.siim@envir.ee 6660915
Inna KoitSiseaudiitor-kvaliteedijuht Inna Koit inna.koit@envir.ee 58600386
Teenuste juht Tiina Kalju tiina.kalju@envir.ee -
         
         

FINANTSTEENUSED

       
Juhtiv finantsspetsialist Siiri Sobak siiri.sobak@envir.ee 5256176
Finantsspetsialist Malle Kiviselg malle.kiviselg@envir.ee  56256940
         
         

RIIGI ILMATEENISTUS

       
Kai RosinJuhtivspetsialist Kai Rosin kai.rosin@envir.ee 6660957
Peaspetsialist Ain Kallis ain.kallis@envir.ee 6660957
Peaspetsialist Liis Sipelgas liis.sipelgas@envir.ee 53267509
         

Ilmaprognooside osakond

       
Juhataja Heiko  Põdersalu heiko.podersalu@envir.ee  
Juhtivsünoptik Taimi Paljak taimi.paljak@envir.ee 6660910
Projektijuht Ain Ehasalu ain.ehasalu@envir.ee 6660906
Lennumeteoroloogia valvesünoptik       6660932
Ilmaprognooside valvesünoptik       9001032 (1,10 €/min)
         

Ilmavaatluste osakond

       
Miina KrabbiJuhataja Miina Krabbi miina.krabbi@envir.ee 6660916, 5221818
Asejuhataja Külli Loodla kylli.loodla@envir.ee 6660917
Peaspetsialist-meteoroloog Ene Tillmann ene.tillmann@envir.ee 6660917
Peaspetsialist-meteoroloog Kaupo Mändla kaupo.mandla@envir.ee 6660917
Spetsialist-meteoroloog Kairi Vint kairi.vint@envir.ee 6660917
Spetsialist-meteoroloog Anu Sepp anu.sepp@envir.ee -
Juhtivspetsialist Riina Pärg riina.parg@envir.ee 6660951
Peaspetsialist Epp Juust epp.juust@envir.ee 6660951
Peaspetsialist Veera Šišova veera.sisova@envir.ee 6660951
Spetsialist Liidia Kilk liidia.kilk@envir.ee 6660955
Spetsialist Tiina Sihver tiina.sihver@envir.ee 6660955
Tallinn-Harku AJ (aeroloogiajaam)     harku.vaatleja@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ peaspetsialist-meteoroloog Larissa Beltjukova larissa.beltjukova@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Helen Aart helen.aart@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Tatjana Turevskaja tatajana.turevskaja@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Galina Koval galina.koval@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Larissa Makarevits larissa.makarevits@envir.ee 58540837
Tartu-Tõravere MJ juhataja Ingrid Niklus ingrid.niklus@envir.ee 53082585
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Taavi Kuha taavi.kuha@envir.ee 58540715
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Inge Leitu inga.leitu@envir.ee 58540715
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Karin Veskimäe karin.veskimae@envir.ee 58540715
Vilsandi RJ (rannikujaam)     vilsandi.vaatleja@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ juhataja Karl Teär karl.tear@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Mati Saar mati.saar@envir.ee -
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Avo Piisk avo.piisk@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Lii Teär lii.tear@envir.ee 58559067
         

Prognoosmudelite osakond

       
Peaspetsialist Aleksei Vaštšenko aleksei.vastsenko@envir.ee 6660954
Peaspetsialist Jekaterina Služenikina jekaterina.sluzenikina@envir.ee 6660995
Peaspetsialist Jelena Maltseva jelena.maltseva@envir.ee 6660995
Peaspetsialist Tanel Voormansik tanel.voormansik@envir.ee -
Peaspetsialist Vello Loorits vello.loorits@envir.ee 6660954
Peaspetsialist Heido Trofimov heido.trofimov@envir.ee -
Peaspetsialist Teet Jaagosild teet.jaagosild@envir.ee -
         

KESKKONNASEISUND

       

Andmehaldusosakond

       
Imre AruojaJuhataja Imre Aruoja imre.aruoja@envir.ee 6737572
Peaspetsialist (vesi) Mai  Andresson mai.andresson@envir.ee 6737569
Peaspetsialist (vesi) Peeter Ennet peeter.ennet@envir.ee 6737594
Peaspetsialist (vesi) Anastasiia  Kovtun-Kante anastasiia.kovtun-Kante@envir.ee 6737575
Spetsialist (vesi) Kristiina Olesk kristiina.olesk@envir.ee 6736617
Peaspetsialist (välisõhk) Natalija Kohv natalija.kohv@envir.ee 6737571
Peaspetsialist (välisõhk) Ardi Link ardi.link@envir.ee 6736638
Peaspetsialist (jäätmed) Marit Leevik marit.leevik@envir.ee 6737574
Peaspetsialist (jäätmed) Merike Liiver merike.liiver@envir.ee 6737573
Peaspetsialist (jäätmed) Rain Päären rain.paaren@envir.ee 6736634
Peaspetsialist (jäätmed) Anneli Averin anneli.averin@envir.ee 6737565
Juhtivspetsialist (metsandusstatistika) Mati Valgepea mati.valgepea@envir.ee 7339944
Peaspetsialist (metsandusstatistika) Madis Raudsaar madis.raudsaar@envir.ee 7339944
Peaspetsialist (LULUCF) Helen Karu helen.karu@envir.ee 5173270
Peaspetsialist (LULUCF) Maris Nikopensius maris.nikopensius@envir.ee 53094599
Peaspetsialist Helen Heintalu helen.heintalu@envir.ee 7330517
Peaspetsialist Peeter Kuusik peeter.kuusik@envir.ee 6737593
Peaspetsialist Katrina Lang katrina.lang@envir.ee 7330197
Peaspetsialist Asko Põder asko.poder@envir.ee 6736612
Peaspetsialist Nele Sinikas nele.sinikas@envir.ee 6737568
Spetsialist Kaili Raud kaili.raud@envir.ee 6736629
Spetsialist Kätlin  Aun katlin.aun@envir.ee -
Spetsialist Margit Kolats margit.kolats@envir.ee -
Spetsialist Helina Tiitso helina.tiitso@envir.ee -
Spetsialist Liina Veske liina.veske@envir.ee -
         

Eluslooduseosakond

       
Uudo TimmJuhataja Uudo Timm uudo.timm@envir.ee 5131389
Juhtivspetsialist Lauri Klein lauri.klein@envir.ee 5179668
Juhtivspetsialist Madli Linder madli.linder@envir.ee 53345379
Juhtivspetsialist Piret Kiristaja piret.kiristaja@envir.ee 56711154
Juhtivspetsialist Rauno Veeroja rauno.veeroja@envir.ee 7339149, 5083269
Juhtivspetsialist Reigo Roasto reigo.roasto@envir.ee 6737564, 53049970
Peaspetsialist Peep Männil peep.mannil@envir.ee 7339149, 5134898
Peaspetsialist Mario Mustasaar mario.mustasaar@envir.ee 6737586
Peaspetsialist Inga Jõgisalu inga.jogisalu@envir.ee 7339149
Peaspetsialist Kaire Sirel kaire.sirel@envir.ee 53000240
Peaspetsialist Marika Arro marika.arro@envir.ee 6736636
Peaspetsialist Marko Kübarsepp marko.kubarsepp@envir.ee -
Peaspetsialist Meelis Leivits meelis.leivits@envir.ee 53964464
Spetsialist Triin Edovald triin.edovald@envir.ee -
Peaspetsialist Nele Jõessar nele.joessar@envir.ee 6736636
Spetsialist Aat Sarv aat.sarv@envir.ee 53083686
Spetsialist Jaak Tammekänd jaak.tammekand@envir.ee 53324271
Spetsialist Kaarel Kaisel kaarel.kaisel@envir.ee 4724221
Spetsialist Olavi Vainu olavi.vainu@envir.ee 4724220, 53003289
Spetsialist Rein Nellis rein.nellis@envir.ee 53962226
Spetsialist Elen Neito elen.neito@envir.ee 6737586
Spetsialist Ragne Oja ragne.oja@envir.ee -
         

Hüdroloogiaosakond

       
Tiia PedusaarJuhataja Tiia Pedusaar tiia.pedusaar@envir.ee 6660920, 5097744
Peaspetsialist Anna
 
Põrh
 
anna.pyrh@envir.ee 6660919
Peaspetsialist Juan Manuel Garcia Diaz juan.garcia@envir.ee 6660944
Peaspetsialist Sandra Süld sandra.suld@envir.ee 6660926
Tartu regioon        
Spetsialist Ene Randpuu ene.randpuu@envir.ee 7421500
Peaspetsialist Tanel Toots tanel.toots@envir.ee 7421500
Spetsialist Liidia Saal liidia.saal@envir.ee 7421500
Tehnik Ants Tamm ants.tamm@envir.ee 5136121
Viljandi regioon        
Peaspetsialist Aadi Ainla aadi.ainla@envir.ee 53268362
Spetsialist Tarmo Kannik tarmo.kannik@envir.ee -
Spetsialist Maili Volt maili.volt@envir.ee -
Narva regioon        
Spetsialist Aleksei Stankevitš aleksei.stankevits@envir.ee 3570456
Spetsialist Jelena Stankevitš jelena.stankevits@envir.ee 3570456
Tallinna regioon        
Spetsialist Jaan Tammepõld jaan.tammepold@envir.ee 6660922
Spetsialist Eno Noorsalu eno.noorsalu@envir.ee 5102057
Tooma soojaam        
Peaspetsialist Marju Merila marju.merila@envir.ee 53417313
Spetsialist Anu Pihlak anu.pihlak@envir.ee 53268031
Tehnik Lilian Viderspan lilian.viderspan@envir.ee 53002551
         

Metsaosakond

       
Taivo DenksJuhataja Taivo Denks taivo.denks@envir.ee 6771306
Juhtivspetsialist Allan Sims allan.sims@envir.ee -
Juhtivspetsialist (metsaregister) Enn Pärt enn.part@envir.ee 5160753, 6771302
Juhtivspetsialist (metsakorraldaja) Jüri Kõiv juri.koiv@envir.ee 5094480
Spetsialist Karin Metsmaker karin.metsmaker@envir.ee 6771336
Spetsialist Hillar Pesti hillar.pesti@envir.ee 56636854
Spetsialist Juho Joonas juho.joonas@envir.ee 56998373
Peaspetsialist Endla Asi endla.asi@envir.ee 7339397
Peaspetsialist Heino Õunap heino.ounap@envir.ee 7339705
Peaspetsialist Mehis Maipuu mehis.maipuu@envir.ee 6771318
Peaspetsialist Tarmo Kask tarmo.kask@envir.ee 6771308
Peaspetsialist Tarmo Tolm tarmo.tolm@envir.ee 6771308
Peaspetsialist Tiiu Timmusk tiiu.timmusk@envir.ee 7339397
Peaspetsialist Tõnis Teras tonis.teras@envir.ee 6771311
Peaspetsialist Vladislav Apuhtin vladislav.apuhtin@envir.ee 5062513
Peaspetsialist Peeter Pärn peeter.parn@envir.ee 5094332
Peaspetsialist Riho Männi riho.manni@envir.ee 6771320
Peaspetsialist Urmas Tamm urmas.tamm@envir.ee 7339407
Spetsialist Enn Kaljula enn.kaljula@envir.ee 5157746
Spetsialist Eve Kaur eve.kaur@envir.ee 7339397
Spetsialist Karl Treiberg karl.treiberg@envir.ee 5094322
Spetsialist (metsaregister) Liis Trumm liis.trumm@envir.ee 6771300
Spetsialist (metsaregister) Mari Tamm mari.tamm@envir.ee 6771300
Spetsialist Tiit Matson tiit.matson@envir.ee -
Spetsialist Rain Rämonen rain.ramonen@envir.ee -
Spetsialist Malle Karoles malle.karoles@envir.ee -
         

Keskkonnaanalüüsi osakond

       
Juhataja kt. Elo Mandel elo.mandel@envir.ee 6736628
Juhtivspetsialist Lembit Jürimägi lembit.jurimagi@envir.ee 6736616
Juhtivspetsialist Riho Marja riho.marja@envir.ee 7339464
Juhtivspetsialist Anne Martin anne.martin@envir.ee 53411343
Juhtivpetsialist Kristiina Kebbinau kristiina.kebbinau@envir.ee 6736616
Peaspetsialist Ruta Tamre ruta.tamre@envir.ee 6736615
Peaspetsialist Kristi Seevri kristi.seevri@envir.ee 7339464
Peaspetsialist Rain Elken rain.elken@envir.ee 6737563
Peaspetsialist Kadri Auväärt kadri.auvaart@envir.ee 6736614
Peaspetsialist Laura Eiber laura.eiber@envir.ee 6737599
         
         

TUGIÜKSUS

       
         

Arendus- ja planeerimisosakond

       
Mari SeppJuhataja Mari Sepp mari.sepp@envir.ee 5224166
Peaspetsialist Marilis Saul marilis.saul@envir.ee 6737596
Peaspetsialist Innar Kaldlaur innar.kaldlaur@envir.ee -
         

Haldus- ja tehnikaosakond

       
Avo SipelgasJuhataja Avo Sipelgas avo.sipelgas@envir.ee 6737570, 5016947
Juhtivspetsialist Juhan Hinnov juhan.hinnov@envir.ee 6660935
Peaspetsialist Toivo Abel toivo.abel@envir.ee 6660936
Peaspetsialist Kristjan Nurmela kristjan.nurmela@envir.ee 58602656
Peaspetsialist Larissa Hrustnetsova larissa.hrustnetsova@envir.ee 6660938
Peaspetsialist Anu Raamat anu.raamat@envir.ee 6737584
Spetsialist Tarmo Ohlo tarmo.ohlo@envir.ee 5011674
Spetsialist Merike Schults merike.schults@envir.ee -
Peaspetsialist Andrus Niitenberg andrus.niitenberg@envir.ee 6660937
Peaspetsialist Peeter Tamm peeter.tamm@envir.ee -
Projektijuht Külli  Tammur kulli.tammur@envir.ee 56696476, 6660969
Projektijuht Tuuli Kull tuuli.kull@envir.ee 56506960, 6737592
         

Üldosakond

       
Egle HechtJuhataja Egle Hecht egle.hecht@envir.ee 6660900
Valdo JahiloPressiesindaja (sise- ja väliskommunikatsioon) Valdo Jahilo valdo.jahilo@envir.ee 5039531
Jurist Kersti Kukk kersti.kukk@envir.ee 6737595
Jurist Ilona Soolo ilona.soolo@envir.ee 6660994
Peaspetsialist Piret Pärnpuu piret.parnpuu@envir.ee -
Peaspetsialist Ave Truhanov ave.truhanov@envir.ee 6660924
Peaspetsialist Ivo Saaremäe ivo.saaremae@envir.ee 6660924
Peaspetsialist Kaia-Liisa Siimon kaia-liisa.siimon@envir.ee 6660903
Peaspetsialist (personal) Lola Tiits lola.tiits@envir.ee 6660945
Spetsialist Klarika Hanson klarika.hanson@envir.ee 6737579
Juhtivspetsialist (asjaajamine) Sille Uusleer sille.uusleer@envir.ee 56898032, 6737577

 

Viimati uuendatud: 11. Detsember 2017

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.