Sa oled siin

Kontaktid

Keskkonnaagentuur

Mustamäe tee 33, Tallinn, 10616

Reg. kood: 70009540

Tel: 6660901

Faks: 6660909

E-post: kaur@envir.ee

Pressiesindaja: 

Valdo Jahilo

E-post: valdo.jahilo@envir.ee

Tel: 5039531

 Andmehaldusosakond | Arendus- ja planeerimisosakond | Eluslooduseosakond | FinantsteenusedHaldus- ja tehnikaosakond | Hüdroloogiaosakond | Ilmaprognooside osakond | Ilmavaatluste osakond | JuhtkondKeskkonnaanalüüsiosakondMetsaosakond | Prognoosmudelite osakond | Tugiüksus | Üldosakond

 

         

JUHTKOND

       
Direktor Taimar Ala taimar.ala@envir.ee 6660988
Asedirektor (keskkonnaseisund) Jaak Rohtsalu jaak.rohtsalu@envir.ee 56636941
Asedirektor (ilmateenistus) Timo Uustal timo.uustal@envir.ee 6660902
Nõunik Peep Jürmann peep.jurmann@envir.ee 6660912
Nõunik Peep Siim peep.siim@envir.ee 6660915
Siseaudiitor-kvaliteedijuht Inna Koit inna.koit@envir.ee 58600386
         
         

FINANTSTEENUSED

       
Juhtiv finantsspetsialist Siiri Sobak siiri.sobak@envir.ee 5256176
Finantsspetsialist Malle Kiviselg malle.kiviselg@envir.ee  56256940
         
         

RIIGI ILMATEENISTUS

       
Juhtivspetsialist Kai Rosin kai.rosin@envir.ee 6660957
Peaspetsialist Ain Kallis ain.kallis@envir.ee 6660941
         

Ilmaprognooside osakond

       
Juhtivsünoptik Taimi Paljak taimi.paljak@envir.ee 6660910
Lennumeteoroloogia valvesünoptik       6660932
Ilmaprognooside valvesünoptik       9001032 (1,10 €/min)
         

Ilmavaatluste osakond

       
Juhataja Miina Krabbi miina.krabbi@envir.ee 6660916, 5221818
Asejuhataja Külli Loodla kylli.loodla@envir.ee 6660917
Peaspetsialist-meteoroloog Ene Tillmann ene.tillmann@envir.ee 6660917
Peaspetsialist-meteoroloog Kaupo Mändla kaupo.mandla@envir.ee 6660917
Spetsialist-meteoroloog Kairi Vint kairi.vint@envir.ee 6660917
Juhtivspetsialist Riina Pärg riina.parg@envir.ee 6660951
Spetsialist Liidia Kilk liidia.kilk@envir.ee 6660955
Spetsialist Tiina Sihver tiina.sihver@envir.ee 6660955
Tallinn-Harku AJ (aeroloogiajaam)     harku.vaatleja@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ peaspetsialist-meteoroloog Larissa Beltjukova larissa.beltjukova@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Helen Aart helen.aart@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Tatjana Turevskaja tatajana.turevskaja@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Galina Koval galina.koval@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Larissa Makarevits larissa.makarevits@envir.ee 58540837
Tartu-Tõravere MJ juhataja Ingrid Niklus ingrid.niklus@envir.ee 53082585
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Taavi Kuha taavi.kuha@envir.ee 58540715
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Inge Leitu inga.leitu@envir.ee 58540715
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Karin Veskimäe karin.veskimae@envir.ee 58540715
Vilsandi RJ (rannikujaam)     vilsandi.vaatleja@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ juhataja Karl Teär karl.tear@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Mati Saar mati.saar@envir.ee -
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Avo Piisk avo.piisk@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Lii Teär lii.tear@envir.ee 58559067
Võru MJ (meteoroloogiajaam)     voru.vaatleja@envir.ee 7821244
Võru MJ juhataja Kai Org kai.org@envir.ee 7821244
Võru MJ meteoroloog-tehnik Aita Koppel aita.koppel@envir.ee 7821244
Võru MJ meteoroloog-tehnik Liia Liepkais liia.liepkais@envir.ee 7821244
Võru MJ meteoroloog-tehnik Sirje Viimsalu sirje.viimsalu@envir.ee 7821244
Võru MJ meteoroloog-tehnik Maare Puksa maare.puksa@envir.ee 7821244
Väike-Maarja MJ (meteoroloogiajaam)     VaikeMaarja.vaatleja@envir.ee 58601303
Väike-Maarja MJ juhataja Inna Kallasmaa inna.kallasmaa@envir.ee 58601303
Väike-Maarja MJ meteoroloog-tehnik Reet Sarapuu reet.sarapuu@envir.ee 58601303
Väike-Maarja MJ meteoroloog-tehnik Eve Lõomets eve.loomets@envir.ee 58601303
Väike-Maarja MJ meteoroloog-tehnik Tiiu Viisma tiiu.viisma@envir.ee 58601303
Väike-Maarja MJ meteoroloog-tehnik Üvi Tarre uvi.tarre@envir.ee 58601303
Lääne-Nigula MJ meteoroloog-tehnik Kalev Kesküla kalev.keskkyla@envir.ee 53025748
         

Prognoosmudelite osakond

       
Juhataja Aarne Männik aarne.mannik@envir.ee 6660940
Peaspetsialist Aleksei Vaštšenko aleksei.vastsenko@envir.ee 6660954
Peaspetsialist Jekaterina Služenikina jekaterina.sluzenikina@envir.ee 6660995
Peaspetsialist Jelena Maltseva jelena.maltseva@envir.ee 6660995
Peaspetsialist Tanel Voormansik tanel.voormansik@envir.ee -
Peaspetsialist Vello Loorits vello.loorits@envir.ee 6660954
Peaspetsialist Heido Trofimov heido.trofimov@envir.ee -
         

KESKKONNASEISUND

       

Andmehaldusosakond

       
Juhataja Imre Aruoja imre.aruoja@envir.ee 6737572
Ekspert Rain Elken rain.elken@envir.ee 6737563
Peaspetsialist (vesi) Mai  Andresson mai.andresson@envir.ee 6737569
Peaspetsialist (vesi) Peeter Ennet peeter.ennet@envir.ee 6737594
Spetsialist (vesi) Kristiina Olesk kristiina.olesk@envir.ee 6736617
Peaspetsialist (välisõhk) Natalija Kohv natalija.kohv@envir.ee 6737571
Peaspetsialist (välisõhk) Ardi Link ardi.link@envir.ee 6736638
Peaspetsialist (jäätmed) Marit Leevik marit.leevik@envir.ee 6737574
Peaspetsialist (jäätmed) Merike Liiver merike.liiver@envir.ee 6737573
Peaspetsialist (jäätmed) Rain Päären rain.paaren@envir.ee 6736634
Spetsialist (jäätmed) Anneli Averin anneli.averin@envir.ee 6737565
Juhtivspetsialist (metsandusstatistika) Mati Valgepea mati.valgepea@envir.ee 7339944
Peaspetsialist (metsandusstatistika) Madis Raudsaar madis.raudsaar@envir.ee 7339944
Peaspetsialist (LULUCF) Helen Karu helen.karu@envir.ee 5173270
Peaspetsialist (LULUCF) Maris Nikopensius maris.nikopensius@envir.ee 53094599
Peaspetsialist (seirekorraldus) Kadri Auväärt kadri.auvaart@envir.ee 6736614
Peaspetsialist (seirekorraldus) Asko Põder asko.poder@envir.ee 6736612
Peaspetsialist Peeter Kuusik peeter.kuusik@envir.ee 6737593
Peaspetsialist Maria Oravas maria.oravas@envir.ee 6737566
Peaspetsialist Nele Sinikas nele.sinikas@envir.ee 6737568
Spetsialist Kaili Raud kaili.raud@envir.ee 6736629
         

Eluslooduseosakond

       
Juhataja Uudo Timm uudo.timm@envir.ee 5131389
Juhtivspetsialist Peep Männil peep.mannil@envir.ee 7339149
Juhtivspetsialist Piret Kiristaja piret.kiristaja@envir.ee 56469952
Juhtivspetsialist Reigo Roasto reigo.roasto@envir.ee 6737564, 53049970
Peaspetsialist Mario Mustasaar mario.mustasaar@envir.ee 6737586
Peaspetsialist Inga Jõgisalu inga.jogisalu@envir.ee 7339149
Peaspetsialist Kaire Sirel kaire.sirel@envir.ee 53000240
Peaspetsialist Marika Arro marika.arro@envir.ee 6736636
Peaspetsialist Marko Kübarsepp marko.kubarsepp@envir.ee -
Peaspetsialist Meelis Leivits meelis.leivits@envir.ee 53964464
Spetsialist Triin Edovald triin.edovald@envir.ee -
Peaspetsialist Nele Jõessar nele.joessar@envir.ee 6736636
Peaspetsialist Rauno Veeroja rauno.veeroja@envir.ee 7339149
Spetsialist Aat Sarv aat.sarv@envir.ee 53083686
Spetsialist Jaak Tammekänd jaak.tammekand@envir.ee 53324271
Spetsialist Kaarel Kaisel kaarel.kaisel@envir.ee 4724221
Spetsialist Olavi Vainu olavi.vainu@envir.ee 4724220, 53003289
Spetsialist Rein Nellis rein.nellis@envir.ee 53962226
         

Hüdroloogiaosakond

       
Juhataja Tiia Pedusaar tiia.pedusaar@envir.ee 6660920, 5097744
Peaspetsialist Anna
 
Põrh
 
anna.pyrh@envir.ee 6660919
Peaspetsialist Juan Manuel Garcia Diaz juan.garcia@envir.ee 6660944
Peaspetsialist Krista Ott krista.ott@envir.ee 6771332
Tartu regioon        
Peaspetsialist Eno Noorsalu eno.noorsalu@envir.ee 5102057
Spetsialist Ene Randpuu ene.randpuu@envir.ee 7421500
Spetsialist Tanel Toots tanel.toots@envir.ee 7421500
Spetsialist Liidia Saal liidia.saal@envir.ee 7421500
Tehnik Ants Tamm ants.tamm@envir.ee 5136121
Viljandi regioon        
Peaspetsialist Aadi Ainla aadi.ainla@envir.ee 53268362
Spetsialist Tarmo Kannik tarmo.kannik@envir.ee -
Spetsialist Maili Volt maili.volt@envir.ee -
Narva regioon        
Peaspetsialist Toomas Pruul toomas.pruul@envir.ee 55661297
Spetsialist Aleksei Stankevitš aleksei.stankevits@envir.ee 3570456
Spetsialist Jelena Stankevitš jelena.stankevits@envir.ee 3570456
Tallinna regioon        
Spetsialist Jaan Tammepõld jaan.tammepold@envir.ee 6660922
Spetsialist Sandra Süld sandra.suld@envir.ee 6660921
Tooma soojaam        
Peaspetsialist Marju Merila marju.merila@envir.ee 53417313
Spetsialist Anu Pihlak anu.pihlak@envir.ee 53268031
Tehnik Lilian Viderspan lilian.viderspan@envir.ee 53002551
         

Metsaosakond

       
Juhataja kt. Karin Metsmaker karin.metsmaker@envir.ee 6771336
Juhtivspetsialist Allan Sims allan.sims@envir.ee -
Juhtivspetsialist (metsaregister) Enn Pärt enn.part@envir.ee 5160753, 6771302
Juhtivspetsialist (metsakorraldaja) Jüri Kõiv juri.koiv@envir.ee 5094480
Spetsialist Hillar Pesti hillar.pesti@envir.ee 56636854
Spetsialist Juho Joonas juho.joonas@envir.ee 56998373
Peaspetsialist Endla Asi endla.asi@envir.ee 7339397
Peaspetsialist Heino Õunap heino.ounap@envir.ee 7339705
Peaspetsialist Mehis Maipuu mehis.maipuu@envir.ee 6771318
Peaspetsialist Tarmo Kask tarmo.kask@envir.ee 6771308
Peaspetsialist Tarmo Tolm tarmo.tolm@envir.ee 6771308
Peaspetsialist Tiiu Timmusk tiiu.timmusk@envir.ee 7339397
Peaspetsialist Tõnis Teras tonis.teras@envir.ee 6771311
Peaspetsialist Vladislav Apuhtin vladislav.apuhtin@envir.ee 5062513
Peaspetsialist Peeter Pärn peeter.parn@envir.ee 5094332
Peaspetsialist Riho Männi riho.manni@envir.ee 6771320
Peaspetsialist Urmas Tamm urmas.tamm@envir.ee 7339407
Spetsialist Enn Kaljula enn.kaljula@envir.ee 7961503
Spetsialist Eve Kaur eve.kaur@envir.ee 7339397
Spetsialist Karl Treiberg karl.treiberg@envir.ee 5094322
Spetsialist (metsaregister) Liis Trumm liis.trumm@envir.ee 6771300
Spetsialist (metsaregister) Mari Tamm mari.tamm@envir.ee 6771300
Spetsialist Tiit Matson tiit.matson@envir.ee -
Spetsialist Rain Rämonen rain.ramonen@envir.ee -
Spetsialist Malle Karoles malle.karoles@envir.ee -
         

Keskkonnaanalüüsi osakond

       
Juhataja Heddy Klasen heddy.klasen@envir.ee 5096290, 6736626
Juhtivspetsialist Elo Mandel elo.mandel@envir.ee 6736628
Juhtivspetsialist Eda Andresmaa eda.andresmaa@envir.ee 6736616
Juhtivspetsialist Lauri Klein lauri.klein@envir.ee 5179668
Juhtivspetsialist Lembit Jürimägi lembit.jurimagi@envir.ee 6736616
Juhtivspetsialist Matti Viisimaa matti.viisimaa@envir.ee 6737575
Juhtivspetsialist Madli Linder madli.linder@envir.ee 53345379
Juhtivspetsialist Riho Marja riho.marja@envir.ee 7339464
Peaspetsialist Meeli Roose meeli.roose@envir.ee 6737590
Peaspetsialist Anne Martin anne.martin@envir.ee 6737599
Peaspetsialist Ruta Tamre ruta.tamre@envir.ee 6736615
         
         

TUGIÜKSUS

       
         

Arendus- ja planeerimisosakond

       
Juhataja Mari Sepp mari.sepp@envir.ee 5224166
Peaspetsialist Marilis Saul marilis.saul@envir.ee 6737596
Peaspetsialist Innar Kaldlaur innar.kaldlaur@envir.ee -
Peaspetsialist Ingrid Hermet ingrid.hermet@envir.ee 6737591
         

Haldus- ja tehnikaosakond

       
Juhataja Avo Sipelgas avo.sipelgas@envir.ee 6737570, 5016947
Juhtivspetsialist Juhan Hinnov juhan.hinnov@envir.ee 6660935
Spetsialist Liina Ütt liina.utt@envir.ee 6737584
Peaspetsialist Toivo Abel toivo.abel@envir.ee 6660936
Peaspetsialist Kristjan Nurmela kristjan.nurmela@envir.ee 58602656
Peaspetsialist Larissa Hrustnetsova larissa.hrustnetsova@envir.ee 6660938
Peaspetsialist Anu Raamat anu.raamat@envir.ee 6737584
Spetsialist Tarmo Ohlo tarmo.ohlo@envir.ee 5011674
Peaspetsialist Andrus Niitenberg andrus.niitenberg@envir.ee 6660937
Peaspetsialist Peeter Tamm peeter.tamm@envir.ee -
Projektijuht Külli  Tammur kulli.tammur@envir.ee 56696476, 6660969
Projektijuht Tuuli Kull tuuli.kull@envir.ee 56506960, 6737592
         

Üldosakond

       
Juhataja kt. Peep Jürmann peep.jurmann@envir.ee 6660912
Jurist Kersti Kukk kersti.kukk@envir.ee 6737595
Peaspetsialist Piret Pärnpuu piret.parnpuu@envir.ee -
Peaspetsialist Ave Truhanov ave.truhanov@envir.ee 6660924
Peaspetsialist Ivo Saaremäe ivo.saaremae@envir.ee 6660924
Peaspetsialist (personal) Lola Tiits lola.tiits@envir.ee 6660945
Spetsialist Sigrid Timm sigrid.timm@envir.ee 6737579
Spetsialist Klarika Hanson klarika.hanson@envir.ee 6737579
Juhtivspetsialist (asjaajamine) Sille Uusleer sille.uusleer@envir.ee 56898032
Personalijuht Egle Hecht egle.hecht@envir.ee 6660900
Pressiesindaja (sise- ja väliskommunikatsioon) Valdo Jahilo valdo.jahilo@envir.ee 5039531

 

Viimati uuendatud: 21. Märts 2017

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.