Sa oled siin

Kaugseire Eestis 2016

Neljapäev, 12. Jaanuar 2017
Kaugseire Eestis 2016
Kaugseire Eestis 2016

Tartu Observatooriumi ja Keskkonnaagentuuri koostööna ilmus järjekorras kolmas Eesti kaugseiret tutvustav artiklikogumik "Kaugseire Eestis 2016".Kogumikus on kaastöid Tartu Observatooriumist, Tartu Ülikoolist, Eesti Maaülikoolist, Tallinna Tehnikaülikoolist, Maa-ametist ja Keskkonnaagentuurist. Kogumiku toimetajateks on Urmas Peterson ja Tiia Lillemaa.


Kogumik „Kaugseire Eestis 2016“ on mõeldud täiendama seniseid kahte väljaannet „Kaugseire Eestis“ (2008) ja „Kaugseire Eestis 2014“. Kõik kolm koos annavad ülevaate viimasel kümmekonnal aastal Eesti kaugseires toimunud arengutest ja läbi viidud uuringutest. Kogumikud on suunatud nii ülikoolide kaugseirekursuste üliõpilastele, õppejõududele ja teadlastele kui laiemalt kõigile kaugseirepiltide kasutajatele ja kasutusvõimalusi otsivatele huvilistele. Veebitrükistena on kõik kolm kogumikku kättesaadavad Keskkonnaagentuuri kodulehelt: http://keskkonnaagentuur.ee/et/keskkonnaseirevaljaanded.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.