Aire Rihe

Olen Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna nõunik ja arendan keskkonnatasude valdkonda juba üle kahe ja poole aasta. Olen hariduselt Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magister. Leian, et majandus- ja keskkonnapoliitika on rohemajanduse põhimõtete ülevõtmiseks lahutamatud. Koostöös ministeeriumite ning huvirühmadega on selgunud, et teadmistepõhise keskkonnapoliitika jaoks vajab väljaselgitamist keskkonnale avaldatud mõju rahaline väärtus Eestis, misjärel tuleb kaaluda selle ühiskondliku kulu vähendamise meetmeid nii keskkonna- kui ka majandus- ja sotsiaalpoliitika abil. Minu isiklik huvi on keskkonnakaitseline innovatsioon - selle edendamine, tõrgete ületamine ja majanduslik mõju.

Viimati uuendatud: 7. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.