Elo Mandel

Elo MandelElo Mandel on lõpetanud keskkonnateaduse õpingud Tartu Ülikooli Türi Kolledžis (2000) ning kaitsnud tehnikateaduste magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis (2009). Välisõhu valdkonnas tegutseb Elo 2001. aastast ning praegu töötab ta Keskkonnaagentuuris  juhtivspetsialistina välisõhu osakonna juhataja ülesannetes. Igapäevased töökohustused on seotud välisõhuinventuuri pidamisega ning erinevate rahvusvaheliste aruannete koostamisega (suured põletusseadmed, E-PRTR jne). Alates 2014. aastast tegutseb Elo ka piiriülese õhusaaste kauglevi Genfi konventsiooni Eesti heitkoguste eksperdina. Elo on osalenud tööstuse eksperdina piiriülese õhusaaste kauglevi Genfi konventsiooni raames liikmeriikide poolt esitatud aastaste aruannete ning inventuuri aruannete ülevaatusel.

Viimati uuendatud: 20. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.