Jock Martin

Jock MartinJock Martin on tegelenud keskkonnastatistika, -näitajate ja ülevaadetega aastast 1991. Kõigepealt töötas Martin kuus aastat Ühendkuningriigi Keskkonnaministeeriumis, kus temast sai riigi esimese säästva arengu näitajate aruande autor. Aastatel 1991–1997 esindas Jock ka Euroopa Keskkonnaagentuuris (European Environmental Agency – EEA) Ühendkuningriigi riiklikku kontaktasutust (National Focal Point – NFP). Alates Euroopa Keskkonnaagentuuriga liitumisest 1997. aastal on mees tegelenud intensiivselt suutlikkuse suurendamisega Euroopa Keskkonnaagentuuri võrgustiku 33 liikmesriigis, samuti andmevoogude ja põhinäitajate korraldamisega. Martin on ka mitme keskkonda, heaolu ja majanduslikke suhteid, nt rohemajandust, käsitleva integreeritud hindamisaruande autor. Jock töötab hetkel Euroopa Keskkonnaagentuuri integreeritud keskkonnaanalüüsi (Integrated Environmental Assessments – IEA) valdkonna juhina. Ta on 2015. aastal ilmunud Euroopa keskkonnaülevaate Euroopa keskkond 2015 - seisund ja väljavaated (State of the Environment Report - SOER) põhiautor.

Viimati uuendatud: 13. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.