Kati Orru

Kati OrruKati on Tartu Ülikooli Ühiskonnateaduste instituudi teadur, kelle uurimisalaks on looduskeskkonna ja ühiskonna vastastikused suhted: milline on individuaalsete ja struktuursete tegurite mõju inimeste hoiakutele ja igapäevasele käitumisele transpordivalikul, IKT kasutuses jm. Ta on läbi viinud uuringuid keskkonna- ja terviseriskidega toimetulemisest Keskkonnaministeeriumi ja Sotsiaalministeeriumi tellimusel. Ta kaitses doktorikraadi riskihaldusest King's College Londonis (2011). Kati loeb ainekursuseid Keskkonnasotsioloogia ning Risk ja ühiskond. Vaata hiljutisi artikleid ajakirjades Environment and Planning A (2014; 2015), Journal of Environmental Management (2014), Estonian Journal of Ecology (2014).
E-post: kati.orru@ut.ee


Vaata ka https://www.etis.ee/portaal/isikuCV.aspx?PersonVID=41637&lang=en%3E

Viimati uuendatud: 7. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.