Lauri Klein

Lauri KleinLauri Klein on zooloog, maastikuökoloogia ja keskkonnakaitse magister. Haridusteed alustanud Tallinna 3. Keskkooli (praegune Lilleküla kool) bioloogia eriklassis tuntud õpetaja Linda Metsaoru käe all. Lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogia eriala põhiõppe zooloogina ja omandanud hiljem samas geograafia instituudis maastikuökoloogia ja keskkonnakaitse teadusmagistri kraadi. Töötab keskkonnaagentuuris, kus on erinevate elurikkuse kaitse ja kasutuse teemadega tegelenud juba ka asutuse juriidiliste eellaste koosseisus kokku enam kui 20 aastat. Omab laialdast rahvusvahelist kogemust elurikkuse ja looduskaitse andmebaaside ja lepete teemal (nt bioloogilise mitmekesisuse konventsioon ja selle teabevõrgustik, EL loodus- ja linnudirektiiv, OECD ja Euroopa Keskkonnaagentuuri elurikkuse ja looduskaitse alased andmebaasid ning indikaatorid). Eestis on koostanud mitmetele kaitsealadele eeskirjade eelnõusid, ekspertiise ja kaitsekorralduskavu. Osalenud mitmetes keskkonnamõju hindamistes elurikkuse eksperdina.

Viimati uuendatud: 17. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.