Matti Viisimaa

Matti ViisimaaMatti Viisimaa on lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi (nüüdne Tallinna Tehnikaülikool), insener-tehnoloogina orgaaniliste ainete keemilise tehnoloogia erialal 1967.a

1969-1972.a on ta teinud läbi aspirantuuri D.I.Mendelejevi nimelises Moskva Keemiatehnoloogia Instituudis, kandidaadiväitekirja kaitsmine polümeersete materjalide tehnoloogia erialal 1973.a, tehnikakandidaat (PhD). 1981.a on Matti Viisimaale omistatud vanema teadusliku töötaja kutsenimetus tolleaegse NL Kõrgema Atestatsioonikomisjoni poolt.

Ta on töötanud Tallinna Elektrotehnika Projekteerimis- ja Teadusliku Uurimise Instituudis teadurina polümeeride tehnoloogia ja nende tööstusliku rakendamise valdkonnas aastatel 1966-1987.

Aastast 1987 kvalifitseerus Matti ümber jäätmehoolduse valdkonda. Ta on töötanud Tallinna Tehnikaülikoolis, vanemteadur keemia- ja keskkonnatehnoloogia (tööstusökoloogia) erialal. Aastatel 1992-2001 Keskkonnaministeeriumis jäätmetalituse juhataja, keskkonna- ja jäätmeosakondade nõunikuna.

Alates 2001.a Keskkonnaagentuuris ja selle eelkäijates nõuniku ja peaspetsialistina. Samaaegselt aastatel 2001-2008 Euroopa Keskkonnaagentuuri Jäätmete ja Materjalivoogude Teemakeskuse eksperdina.

Viimati uuendatud: 17. Aprill 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.