Sa oled siin

Aastaraamat "Mets 2016"

Mest 2016

 

Väljaandja: Keskkonnaagentuur

Ilmumisaeg: 2017

Keel: Eesti ja inglise

Lehekülgi: 293

ISSN (e-väljaanne): 2382-7068

Aastaraamatusse „Mets 2016“ („Forest 2016“) on koondatud statistiline info Eesti metsandussektori kohta. Väljaanne sisaldab metsaomandi, -varude, -uuendamise, -tulekahjude, metsa tervisliku seisundi ja õigusnormide eiramisega seonduvaid peatükke ning teavet metsaga seotud raietest, jahindusest, majandusest, teadusest ja õppetööst. Kuni 2017. aasta statistilistel andmetel põhinevat koondteksti on illustreeritud asjakohaste tabelite (ka ingliskeelsed) ja joonistega erinevate ajaperioodide ning jaotuste lõikes. 
 
Info ja andmete koondamisel on kasutatud järgmisi allikaid: Keskkonnaagentuur, Statistikaamet, Keskkonnaamet, Maa-amet, Riigimetsa Majandamise Keskus, Keskkonnainspektsioon, Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Erametsakeskus, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet, Maaülikool ning rahvusvahelisi andmeid koondav ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni(FAO) andmebaas, LULUCFi raport ning OÜ Forinfo uuring „Eesti erametsaomandi struktuur ja kasutamine 2015. aastal“.
 
Keskkonnaagentuur soovib sisukat lugemist!
 
 
 

 

Mets

Mets

Küttimine

Vaata lisaks: Keskkonnaagentuuri ulukiasurkondade ülevaated ja küttimissoovitused

 

Küttimine

Vaata lisaks: Keskkonnaagentuuri ulukiasurkondade ülevaated ja küttimissoovitused

 

Mets

 

 

 

Viimati uuendatud: 30. August 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.