Estonian Environmental Indicators 2012

EKI

Ilmumisaasta: 2012

„Estonian Environmental Indicators 2012” on inglisekeelne versioon väljaandest "Eesti Keskkonnaseisundi näitajad 2012", mis annab keskkonnaindikaatorite põhjal lühiülevaate Eesti keskkonnaseisundist. Seekordses raamatus on suurem rõhk lisaks seisundinäitajatele ka neil näitajatel, mis keskkonnaseisundit mõjutavad.

Struktuurilt jaguneb raamat 11 plokiks – taustanäitajad, maavarad, kalastik, ulukid, vesi, mets, elurikkus, välisõhk ja kliima, jäätmed, keskkond ja tervis ning rahastamine. Enamik temaatilisi plokke koosneb kas üksikult võib kombineeritult kolme tüüpi näitajatest: survenäitajatest, seisundinäitajatest ja meetmenäitajatest. Iga näitaja puhul on selle tüüp välja toodud, samuti on enamike näitajate juures välja toodud sellega seostuvad olulisimad keskkonna- või taustanäitajad.

Keskkonnaindikaatoritel põhinev väljaanne on mõeldud kõigile, kellele Eesti keskkonnaseisund huvi pakub. Raamat sisaldab iga peamise keskkonnateema kohta strateegilist eesmärki, aegrida ning lühianalüüsi, tuginedes värskeimatel andmetel, mis on olnud 2012. aasta esimeses pooles kättesaadavad.

 

 

Viimati uuendatud: 5. November 2014

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.