Neljapäeval, 2. aprillil 2015 toimus Keskkonnaagentuuris keskkonnaandmete integreeritud analüüsi ja e-teenuste koostöövõrgustiku seminar

Oma tegemisi Keskkonnaministeeriumi haldusala infosüsteemide arendamisel tutvustas Keskkonnaministeriumi Infotehnoloogiakeskus. Oma olemasolevatest ja arendatavatest e-teenustest andis ülevaate Eesti Keskkonnauuringute Keskus. Lisaks tutvustas Hiite Koda oma tegemisi looduslike pühapaikade kaardistamisel. Planet OS teegi ettekande globaalsest keskkonnaandmete platvormist ning 5DVision tutvustas eLoodus/Naturgate liigiportaale ja -määrajaid. Kavas oli veel mitmeid huvitavaid ettekandeid ning lühitutvustusi  Keskkonnaametilt, TLÜ ökoloogia instituudilt jt (nt AjaPaik.ee, Kuhuviia.ee, Avastusrada.ee).

Viimati uuendatud: 10. Mai 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.