Otsi seireandmeid

Täpsemat infot tehtud seirete ning tulemuste kohta leiate keskkonnaseire infosüsteemist KESE (kese.envir.ee). KESE on riikliku keskkonnaseire programmi ja sellega seonduvate keskkonna uuringute-projektide raames kogutud keskkonnaseisundi andmestikku koondav andmekogu. KESE infosüsteemi kantud seiretulemustega on võimalik tutvuda igaühel (seirehuvilise roll) ilma sisse logimata.

Seiretööde tellimiseks, seireandmete sisestamiseks ja kogu infosüsteemi sisu (seirehuvilise rollis näeb ainult väärtuste, aruannete ja kaardi mooduleid) nägemiseks tuleb KESE üldisele meiliaadressile kese@envir.ee esitada sellekohane põhjendatud soov. Kui taotlus rahuldatakse, siis tehakse isikule infosüsteemis isikukoodiga registreeritud kasutaja (ametniku, seiraja, seiraja administraatori, keskkonnaspetsialisti rollid). Registreeritud kasutajad saavad KESE infosüsteemi sisse logida kasutades ID-kaarti, mobiil-ID-d või Smart-ID-d.

KESE üldine kasutusjuhend on kättesaadav KESE avalehe all servast. Küsimuste ja probleemide korral palun pöörduda seiretöö tellimise lepingus määratud kontaktisiku või KESE üldisele meiliaadressile kese@envir.ee (või telefonile 6736624).

 

 

Viimati uuendatud: 24. November 2020

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.