Seirefoorum 2010

4. novembril toimus III Keskkonnateabe Keskuse poolt korraldatud Seirefoorum, mis oli pühendatud sisevete seisundile. Tänavuse foorumi ettekannetes tutvustati riikliku keskkonnaseire ja sisevete seire olemust nii administratiivse kui ka sisulise poole pealt. 

Foorumi sissejuhatavates ettekannetes tutvusti riikliku keskkonnaseire olemust ja vajadust, samuti erinevate asutuste rolli riiklikus keskkonnaseires. Foorumi käigus anti ülevaade ohtlike ainete esinemisest pinnavees, joogivee kvaliteedi probleemidest, hüdroloogilise seire tulemustest ja üleujutuste temaatikast. Samuti tutvustati veemajanduskavade veeseireprogrammi aastateks 2010-2015. Eraldi ettekannetes käsitleti Eesti jõgede, suurjärvede (Peipsi ja Võrtsjärv) ning väikejärvede seisundit. Ettekannetega esinesid Eesti Maaülikooli, Keskkonnaministeeriumi, Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi, Terviseameti, Balti Keskkonnafoorumi ja Keskkonnateabe Keskuse spetsialistid. 

Üritusel kõlanud ettekanded:
 
Viimati uuendatud: 4. September 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.