Eesti keskkonnaseire 2013

Eesti keskkonnaseire 2013

 

Väljaandja: Keskkonnaagentuur
Toimetaja: Karmen Kaukver
Ilmumisaeg: Veebruar 2015
Keel: Eesti keel
Lehekülgi: 193
ISSN (pdf): 1736-4434

 

 

 

 

 

 

 

„Eesti keskkonnaseire 2013“ on 2013. aasta riikliku keskkonnaseire aruandlusel põhinev seiretulemuste ülevaade. Väljaanne hõlmab järgmisi valdkondi: ilmastik, välisõhk, vesi, elusloodus, maastikud, muld, kiirgus, seismoloogia. Iga peatükk hõlmab keskkonnaseire allprogrammide lühikirjeldusi ja suuremaid täheldatud muutusi. Illustreeriva materjalina sisaldab ülevaade teemakaarte, fotosid ja aegridasid.

Ehkki väljaanne keskendub 2013. aasta seiretulemustele, on aegridade moodustamiseks kasutatud ka varasemate aastate andmeid, sealjuures ulatuvad mõne liigi arvukuse andmed isegi 1960. aastateni.

„Eesti keskkonnaseire 2013“ ilmub e-raamatuna, niiet lugejal on võimalik peatükkides sisalduvate otseviidete abil liikuda algmaterjalina kasutatud seirearuannete ja valdkonna lisainfoni.
 
 

 

 

 

 

Viimati uuendatud: 3. Märts 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.