Est-lat 66 „Water bodies without borders"

             

Interreg

KIK logo    

 

 

 

 

 

Projekti tulemused

DESCRIPTION OF WATER BODIES IN THE PROJECT AREA

JOINT MONITORING PROGRAM FOR KOIVA/GAUJA AND SALATSI/SALACA RIVER BASIN

JOINT ACTION PLAN FOR GAUJA/KOIVA AND SALACA/SALATSI RIVER BASINS

 

Projekti taust

 

Keskkonnaagentuur osaleb partnerina Interreg programmi Eesti-Läti koostööprojektis Est-lat 66 „ Water bodies without borders“ (WBWB). Projekti tulemusena toimub Eesti-Läti piiriüleste vesikondade, Koiva/Gauja ja Salatsi/Salaca veemajanduskava koostamiseks vajaliku informatsiooni koondamine piiriüleses koostöös – vesikonnatunnuste täpsustamine, koormuste ja seisundi hindamise ning seire harmoniseeritud põhimõtete välja töötamine, harmoniseeritud põhimõtetest lähtuvalt piiriüleste veekogumite koormuste ja seisundi hinnangute ning seirekava koostamine. Projekti tegevuste elluviimisel on rõhk kogemuste vahetamisel ja piiriülesel koostööl.

Projekti elluviimine toimub perioodil 01.03.2018-28.02.2020.

Projekti juhtpartner on Eesti Keskkonnauuringute Keskus.

Projekti partnerid on:  Keskkonnaamet, Keskkonnaagentuur, Keskkonnaministeerium ja Läti poolt Läti Keskkonna, Geoloogia ja Meteoroloogia Keskus (LEGMC), AKTiiVis ja Burtnieku omavalitsus.

Projekti kogumaksumus on 410 256, 00 eur, millest 348 717,60 eurot finantseerib Euroopa Regionaalse Arengu Fond ja 61 538,40 on partnerite omafinantseering, millest Eesti poolse osa 33 900 eurot finantseerib Eesti Keskkonnainvesteeringute Keskus. Keskkonnaagentuuri osa projektis on 68 000 eur, millest 58 700 eur (85%) kaetakse Euroopa Regionaalse Arengu Fondi eelarvest ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse kaasfinantseerimisel kaetakse 10 200 eur (15 %) projekti eelarvest.

See teade väljendab autori vaateid. Programmi korraldusasutus ei ole vastutav selle eest, kuidas seda infot võidakse kasutada

 

Viimati uuendatud: 14. September 2020

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.