Pärnu jõestiku elupaikade taastamine

Keskkonnaagentuur viib ellu projekti „Pärnu jõestiku elupaikade taastamine“ keskkonnaministri 27.märtsi 2015. a käskkirja nr 306 „Toetuse andmise tingimuste kehtestamine meetme tegevuse 8.1.1 “Kaitstavate elupaikade taastamine” elluviimiseks ning meetme tegevuse 2015–2022 tegevuskava ja eelarve kinnitamine“ alusel. Projekti eesmärk on kaitstavate elupaikade taastamine Pärnu jõestiku jõgedes.

Detailsem info toetuse andmise tingimustest:

Toetatavad tegevused: Kaitstavate elupaikade taastamine Pärnu jões ja selle lisajõgedes. Tegevuse käigus toimub kaitstavate elupaigatüüpide ja kaitstavate liikide elupaikade taastamine, sealhulgas kaitstavatele kalaliikidele läbipääsu tagamine, kaitstavate kalaliikide koelmute taastamine ja rajamine. Tegevuse tulemusena paraneb toetust saanud aladel elupaikade ja liikide seisund. Olulisemaks tegevuseks projekti raames on Sindi paisu avamine kalade rändeks.

Projekti kogumaksumus on 15 000 000 eurot, millest 85% panustab Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond ja 15% Eesti riik. Projekti kestus: 27.03.2015 – 31.12.2022.

Projekti juht: Külli Tammur, kulli.tammur@envir.ee, 56696476.

Pärnu jõe vesikond ehk projektiala.

Viimati uuendatud: 22. August 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.