Eesti looduse kaitse aastal 2015

Eesti looduse kaitse aastal 2015

Toimetajad: Madli Linder ja Karmen Kaukver

Ilmumisaasta: 2017
Lehekülgi: 143

Väljaanne „Eesti looduse kaitse aastal 2015ˮ on järg varem avaldatud kogumikele „Eesti looduse kaitse aastal 2011ˮ ja „Eesti looduse kaitse aastal 2007ˮ. Kogumiku eesmärk on anda ülevaade Eesti looduskaitse seisust 2015. aastal ja vahepeal toimunud muutustest, samuti hinnata edenemist nii siseriiklikult kui ka rahvusvahelisel tasandil seatud sihtide suhtes. Kogumikus on kajastatud ka neid vaadeldava perioodi vältel elurikkuse kaitseks tehtud jõupingutusi, mis jõudsid tulemuseni 2016. aasta algul. Püüame pakkuda materjali nii ametnikele kui ka tudengitele ja kõigile teistele, kes soovivad saada ülevaadet viimastel aastatel meie looduse kaitses toimunust. Erinevalt eelmistest kogumikest avaldame sel korral väljaande vaid elektroonsel kujul.

 

Kogumikku esitleti 2017. aasta mais looduskaitsekuu raames. Vaata ettekannet siin.

 

<--break->

Viimati uuendatud: 23. Mai 2019

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.