Eesti keskkonnaseisundi näitajad 2009

alt

Toimetajad: Kait Antso, Karmen Kaukver
Ilmumisaasta: 2009
Lehekülgi: 74
 

„Eesti keskkonnaseisundi näitajad 2009” on raamat, mis annab kontsentreeritud ülevaate Eesti keskkonnaseisundi kohta, kajastades värskeimaid andmeid, mis on olnud 2009. aasta teises pooles kättesaadavad. Keskkonnaseisundi iseloomustamiseks on kasutatud keskkonnaseisundi näitajaid ehk keskkonnaindikaatoreid. Aegridade pikkus sõltub olenevalt teemast.

Käesolevas väljaandes kajastatavad teemad on metsandus, kalandus, maavarad, kliima, õhu- ja veekvaliteet, elusloodus, jäätmed, aga ka keskkond ja tervis ning maakasutus. Et Eesti keskkonda mõjutavad oluliselt energeetika- ja transpordisektor, on ka nende valdkondade näitajad leidnud väljaandes kajastamist.

Keskkonnaindikaatoritel tuginev väljaanne on koostatud mõeldes eelkõige otsustajatele. Raamat sisaldab iga peamise keskkonnateema kohta strateegilist eesmärki, aegrida, analüüsi ja hinnangut.

 

 

Viimati uuendatud: 30. August 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.