Environmental review 2005

ER 2005

Koostaja: Keskkonnaministeeriumi Info- ja Tehnokeskus
Ilmumisaasta: 2005
Lehekülgi: 130
 

„Environmental review 2005“ on ingliskeelne tõlge raamatust „Keskkonnaülevaade 2005“. See annab pildi vähemalt viimase nelja aasta muutustest Eesti keskkonnas. Esmakordselt on seekord keskkonnaseisundit kajastatud keskkonnaalaseid eesmärke silmas pidades.

Trükises käsitletakse muuhulgas selliseid keskkonnateemasid nagu kliima, kiirgus, õhk, metsandus, vesi, jäätmed, kalandus, looduslik mitmekesisus, keskkonnajärelevalve ning keskkonnajuhtimise vahendid.

Iga-aastase Euroopa Liidu riikide osas korraldatava Eurobarometer uuringu järgi tunnevad eestlased peamiselt muret õhu ja vee seisundi ning vähem kliimamuutuste üle. Värske keskkonnaülevaade annab kinnitust, et kõigi nimetatutega on viimastel aastatel olukord üldiselt paremuse suunas liikunud.

 

 

Viimati uuendatud: 30. August 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.