Sa oled siin

Hanked ja enampakkumised

Riigihanked

Keskkonnaminister ja Riigi Tugiteenuste Keskuse direktor sõlmisid 21.12.2017 kokkuleppe, mille kohaselt hakkas Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) alates 01.01.2018 osutama Keskkonnaministeeriumile (KeM) ja selle valitsemisalale riigihanke tugiteenust. Kokkuleppe sõlmimise aluseks on Vabariigi Valitsuse 12.10.2017 korralduse nr 282 punkt 2 ja keskkonnaministri 14.12.2017 käskkiri nr 1-2-/171205.

Nimetatud kokkuleppe alusel ei korralda RTK riigihankeid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas. Nende riigihangete korraldamiseks on keskkonnaminister nimetanud keskseks hankijaks Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse (KEMIT).

Kokkuleppe raames korraldab RTK Keskkonnaagentuuri (KAUR) vajadustele vastavaid riigihankeid, mis nõuavad riigihangete seaduse kohaselt toiminguid riigihangete registris. KAURi poolt edastatud hankevajaduste alusel kinnitab RTK juhataja hankeplaani hiljemalt 14. veebruariks ning hankeplaan avaldatakse RTK kodulehel.

 

Viimati uuendatud: 14. Detsember 2020

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.