KIK poolt rahastatud projekt „Mis toimub Eesti keskkonnas - Eesti keskkonnaindikaatorite süsteemi väljatöötamine, tutvustamine ja rakendamine"

Töö projekti partnerite poolt esitatud ettepanekutega läheb edasi. Keskkonnaagentuur jätkab partnerite poolt väljapakutud valimi alusel näitajate definitsioonide täpsustamisega, metoodika kirjeldamisega ja näitajate prioriseerimisega. Prioriseerimine  viiakse läbi koostöös valdkonna spetsialistide ja indikaatorite süsteemi tulevaste kasutajatega, arvestades nende poolt välja toodavaid olulisemaid keskkonnakaitse ja -kasutuse aspekte ning mõjusid, mida indikaatorite süsteem peaks võimaldama kirjeldada.
 
Keskkonnaindikaatorite süsteem jääb perioodiliselt ülevaadatavaks ja ajakohastatavaks ka edaspidi ning ka see saab tulevikus toimuma koostöös kasutajatega.
 
Projekti partnerite, Tallinna Ülikooli Ökoloogia Instituudi ja Eesti Maaülikooli koostatud DPSIR-süsteemile vastav näitajate valim, mis on pakutud välja Eesti keskkonnaindikaatorite süsteemi aluseks:
 

 

Keskkonnaindikaatorite projekti lõpuseminaril kõlanud ettekanded:

 

Väljaanne "Eesti keskkonnaindikaatorid - arendustöö ja tulemused

 

Viimati uuendatud: 27. Aprill 2016

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.