Kaugseire Eestis 2014

Välisõhk

 

Väljaandjad:
 
Keskkonnaagentuur
Tartu Observatoorium
 
Ilmumisaeg: Oktoober 2014
 
ISSN (pabertrükis): 2382-7653

ISSN (pdf):    2382-7661
 
Keel: Kakskeelne (est, eng)
 
Tellimine:

Keskkonnaagentuur -

Trükis on tasuta

 

 

 

 

 

 

 

 

Artiklikogumik tutvustab Eestis uuritud ja rakendust leidnud kaugseiremeetodeid eri valdkondades. Esimesed artiklid annavad ülevaate vee kaugseire võimalustest Läänemere ja järvede näitel. Uuritakse mere optilisi omadusi, laineparameetreid, jääolusid, rannaprotsesse, järvede rolli süsinikuringes, järvede seisundi määramise ning merealade ruumilise modelleerimise võimalusi, kasutades kas satelliidi-, radari- või laserandmeid. Järgnevad artiklid keskenduvad maismaa kaugseire võimalustele, uurides kaugseire kasutamist metsanduses, maakattetüüpide, sh põllumajandusliku maa tuvastamist ning radari kasutusvõimalusi Eesti keskkonnaseires. Kolmandaks tutvustatakse kaugseire tehnilisemaid ja ilmastikuga seotud rakendusi.


Lisainfo:

 

 

 

 

 

 

 

Viimati uuendatud: 3. September 2018

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.