Sa oled siin

Kontaktid

Keskkonnaagentuur

Mustamäe tee 33, Tallinn, 10616

Reg. kood: 70009540

Tel: 6660901

Faks: 6660909

E-post: kaur@envir.ee

Pressiesindaja: 

Valdo Jahilo

E-post: valdo.jahilo@envir.ee

Tel: 5039531

Klienditeenindus:

E-post: teenused@envir.ee

Tel: 6660924

 Andmehaldusosakond | Arendus- ja planeerimisosakond | Eluslooduseosakond | Haldus- ja tehnikaosakond | Hüdroloogiaosakond | Ilmaprognooside osakond | Ilmavaatluste osakond | JuhtkondKeskkonnaanalüüsiosakondMetsaosakond | Prognoosmudelite osakond | Tugiüksus | Üldosakond

 

         

JUHTKOND

       
Taimar AlaDirektor Taimar Ala taimar.ala@envir.ee 6660988, 5276074
Peep SiimAsedirektor (keskkonnaseisund) Peep Siim peep.siim@envir.ee 6660915, 53022096
Nõunik Monika Kont monika.kont@envir.ee 56945255
Svetlana PudovaAsedirektor (ilmateenistus) Svetlana Pudova svetlana.pudova@envir.ee 6660902, 56690181
Äriarhitekt Marko Tiirik marko.tiirik@envir.ee 6737591, 56353300
Teenuste juht Rainis Uiga rainis.uiga@envir.ee 6660912, 5129731
         
         

RIIGI ILMATEENISTUS

       
Kai RosinJuhtivspetsialist Kai Rosin kai.rosin@envir.ee 6660957, 58877361
Juhtivspetsialist Tiina Josepson tiina.josepson@envir.ee 56977136
Peaspetsialist Ain Kallis ain.kallis@envir.ee 6660957, 5118679
Projektijuht Ilona Soitu ilona.soitu@envir.ee 6736610
         

Ilmaprognooside osakond

       
Juhataja Jüri Joonas juri.joonas@envir.ee 6737560
Juhtivsünoptik Taimi Paljak taimi.paljak@envir.ee 6660910, 5219818
Lennumeteoroloogia valvesünoptik       6660932
Ilmaprognooside valvesünoptik       9001032 (1,10 €/min)
         

Ilmavaatluste osakond

       
Miina KrabbiJuhataja Miina Krabbi miina.krabbi@envir.ee 6660916, 5221818
Asejuhataja Külli Loodla kylli.loodla@envir.ee 6660917
Peaspetsialist-meteoroloog Kaupo Mändla kaupo.mandla@envir.ee 6660917
Peaspetsialist-meteoroloog Meila Kivisild meila.kivisild@envir.ee -
Spetsialist-meteoroloog Kairi Vint kairi.vint@envir.ee 6660917
Juhtivspetsialist Riina Pärg riina.parg@envir.ee 6660951
Peaspetsialist Epp Juust epp.juust@envir.ee 6660951
Peaspetsialist Veera Šišova veera.sisova@envir.ee 6660951
Tallinn-Harku AJ (aeroloogiajaam)     harku.vaatleja@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ peaspetsialist-meteoroloog Larissa Beltjukova larissa.beltjukova@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Helen Aart helen.aart@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Tatjana Turevskaja tatajana.turevskaja@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Galina Koval galina.koval@envir.ee 58540837
Tallinn-Harku AJ meteoroloog-tehnik Larissa Makarevits larissa.makarevits@envir.ee 58540837
Tartu-Tõravere MJ juhataja Ingrid Niklus ingrid.niklus@envir.ee 53082585
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Taavi Kuha taavi.kuha@envir.ee 58540715
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Tanel Kallis tanel.kallis@envir.ee -
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Inge Leitu inge.leitu@envir.ee 58540715
Tartu-Tõravere MJ meteoroloog-tehnik Karin Veskimäe karin.veskimae@envir.ee 58540715
Vilsandi RJ (rannikujaam)     vilsandi.vaatleja@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ juhataja Karl Teär karl.tear@envir.ee 58559067
Vilsandi RJ meteoroloog-tehnik Avo Piisk avo.piisk@envir.ee 58559067
         

Prognoosmudelite osakond

       
Juhataja Jüri Joonas juri.joonas@envir.ee 6737560, 56158666
Peaspetsialist Aleksei Vaštšenko aleksei.vastsenko@envir.ee 6660954
Peaspetsialist Jorma Rahu jorma.rahu@envir.ee -
Peaspetsialist Jekaterina Služenikina jekaterina.sluzenikina@envir.ee 6660969
Peaspetsialist Tanel Voormansik tanel.voormansik@envir.ee -
Peaspetsialist Vello Loorits vello.loorits@envir.ee 6660954
Peaspetsialist Teet Jaagosild teet.jaagosild@envir.ee -
Peaspetsialist Ivar Ansper ivar.ansper@envir.ee 56801033
Peaspetsialist Ahto Mets ahto.mets@envir.ee -
Peaspetsialist Tõnu Salumäe tonu.salumae@envir.ee -
Peaspetsialist Ilona Vahter ilona.vahter@envir.ee 6660969
Peaspetsialist Sulev Tõkke sulev.tokke@envir.ee -
         

KESKKONNASEISUND

       

Andmehaldusosakond

       
Juhataja Monika Kont monika.kont@envir.ee 56945255
Juhtivspetsialist (jäätmed) Imre Aruoja imre.aruoja@envir.ee 6737572, 56838762
Peaspetsialist (pinnavee koormused) Peeter Ennet peeter.ennet@envir.ee 6737594
Peaspetsialist (meri) Anastasiia  Kovtun-Kante anastasiia.kovtun-Kante@envir.ee 6737575
Peaspetsialist (põhjavesi) Kristiina Olesk kristiina.olesk@envir.ee 6736617
Peaspetsialist (pinnavesi) Marge Muna marge.muna@envir.ee 6737569
Peaspetsialist (välisõhu saasteainete heitkogused: trendid, tööstuse ja energeetika sektorid) Natalija Kohv natalija.kohv@envir.ee 6737571
Peaspetsialist (välisõhu saasteainete heitkogused: lahustite kasutamise ja jäätmete sektorid) Ardi Link ardi.link@envir.ee 6736638
Peaspetsialist (jäätmestatistika) Marit Leevik marit.leevik@envir.ee 7339003
Peaspetsialist (jäätmestatistika) Merike Liiver merike.liiver@envir.ee 6737573
Peaspetsialist (probleemtooteregister) Rain Päären rain.paaren@envir.ee 6736634
Peaspetsialist (pakendiregister) Anneli Averin anneli.averin@envir.ee 6737565
Peaspetsialist (keskkonnaseire andmekogu) Arthur Kivi arthur.kivi@envir.ee 5077109
Peaspetsialist (ohtlike jäätmete saatekirjade andmekogu) Jan Markus Raudik jan.raudik@envir.ee 7330190
Peaspetsialist (kütuseseire, välisõhu saasteainete heitkogused: transpordisektor) Helen Heintalu helen.heintalu@envir.ee 7330517
Spetsialist (välisõhu saasteainete heitkoguste aruandlus) Olga Zaitseva olga.zaitseva@envir.ee 6736629
Spetsialist (puurkaevude register, keskkonnaseire andmekogu) Margit Kolats margit.kolats@envir.ee 6736632
Spetsialist (keskkonnaseire andmekogu) Liina Veske liina.veske@envir.ee -
Peaspetsialist (veekasutus) Liisa Kõmmits liisa.kommits@envir.ee 6737568
Peaspetsialist Eero Pihelgas eero.pihelgas@envir.ee -
Peaspetsialist Liis Rohtmets liis.rohtmets@envir.ee -
Peaspetsialist Triin Trautmann triin.trautmann@envir.ee -
         

Eluslooduseosakond

       
Piret KiristajaJuhataja Piret Kiristaja piret.kiristaja@envir.ee 56711154
Juhtivspetsialist Uudo Timm uudo.timm@envir.ee 5131389
Juhtivspetsialist Madli Linder madli.linder@envir.ee 53345379
Juhtivspetsialist Rauno Veeroja rauno.veeroja@envir.ee 7339149, 5083269
Juhtivspetsialist Reigo Roasto reigo.roasto@envir.ee 6737564, 53049970
Juhtivspetsialist Ragne Oja ragne.oja@envir.ee 53226036
Peaspetsialist Sander Ahi sander.ahi@envir.ee -
Peaspetsialist Peep Männil peep.mannil@envir.ee 7339149, 5134898
Peaspetsialist Inga Jõgisalu inga.jogisalu@envir.ee 7339149, 51997118
Peaspetsialist Kaire Sirel kaire.sirel@envir.ee 53000240
Peaspetsialist Marika Arro marika.arro@envir.ee 6736636
Peaspetsialist Marko Kübarsepp marko.kubarsepp@envir.ee 5280850
Peaspetsialist Marko Vainu marko.vainu@envir.ee -
Peaspetsialist Meelis Leivits meelis.leivits@envir.ee 53964464
Spetsialist Triin Edovald triin.edovald@envir.ee 6737576
Peaspetsialist Nele Jõessar nele.joessar@envir.ee 6736636
Spetsialist Aat Sarv aat.sarv@envir.ee 53083686
Spetsialist Jaak Tammekänd jaak.tammekand@envir.ee 53324271
Spetsialist Kaarel Kaisel kaarel.kaisel@envir.ee 4724221
Spetsialist Olavi Vainu olavi.vainu@envir.ee 4724220, 53003289
Spetsialist Rein Nellis rein.nellis@envir.ee 53962226
Spetsialist Elen Neito elen.neito@envir.ee 6737586
Projektijuht Timo Kark timo.kark@envir.ee 53483518
Projektijuht Indrek Laas indrek.laas@envir.ee -
Peaspetsialist Mart Thalfeldt mart.thalfeldt@envir.ee -
Peaspetsialist Einar Kärgenberg einar.kargenberg@envir.ee -
Peaspetsialist Kristin Pille kristin.pille@envir.ee 6736616
         

Hüdroloogiaosakond

       
Jana PõldnurkJuhataja Jana Põldnurk jana.poldnurk@envir.ee 6660920, 56995304
Peaspetsialist (hüdroloogilised juhendid, äravooluarvutused) Jane Kukk jane.kukk@envir.ee 6660921
Peaspetsialist (hüdroloogiline mudel) Katriin Kaptein katriin.kaptein@envir.ee -
Peaspetsialist (hüdroloogilised insener-tehnilised arvutused, äravooluarvutused) Anna
 
Põrh
 
anna.pyrh@envir.ee 6660919
Peaspetsialist (hüdroloogiline infosüsteem, äravooluarvutused) Bärbel Vandel barbel.vandel@envir.ee -
Tartu regioon        
Peaspetsialist (Peipsi akvatooriumi seire, Tartu piirkonna hüdroloogilised välitööd) Tanel Toots tanel.toots@envir.ee 7421500, 56699831
Spetsialist (Tartu piirkonna hüdroloogilised välitööd) Liidia Saal liidia.saal@envir.ee 7421500
Spetsialist (Tartu piirkonna hüdroloogilised välitööd) Ott Järvekülg ott.jarvekulg@envir.ee -
Tehnik (Peipsi akvatooriumi seire, Tartu piirkonna hüdroloogilised välitööd) Ants Tamm ants.tamm@envir.ee 5136121
Viljandi regioon        
Peaspetsialist (Viljandi piirkonna hüdroloogilised välitööd) Aadi Ainla aadi.ainla@envir.ee 53268362
Spetsialist (Viljandi piirkonna hüdroloogilised välitööd) Martin Vest martin.vest@envir.ee -
Narva regioon        
Peaspetsialist (Narva piirkonna hüdroloogilised välitööd) Viktoria Štoda viktoria.stoda@envir.ee 3570456, 58540812
Spetsialist (Narva piirkonna hüdroloogilised välitööd) Aleksei Stankevitš aleksei.stankevits@envir.ee 3570456
Spetsialist (Narva piirkonna äravooluarvutused) Jelena Stankevitš jelena.stankevits@envir.ee 3570456
Tallinna regioon        
Spetsialist (Tallinna piirkonna hüdroloogilised välitööd) Jaan Tammepõld jaan.tammepold@envir.ee 6660922, 5145735
Spetsialist (Tallinna piirkonna hüdroloogilised välitööd) Eno Noorsalu eno.noorsalu@envir.ee 56474307
Tooma soojaam        
Peaspetsialist (Tooma sooseire) Marju Merila marju.merila@envir.ee 53417313
Spetsialist (Tooma sooseire) Anu Pihlak anu.pihlak@envir.ee 53268031
Tehnik (Tooma sooseire) Lilia Viderspan lilia.viderspan@envir.ee 53002551
         

Metsaosakond

       
Taivo DenksJuhataja Taivo Denks taivo.denks@envir.ee 6771306, 5288194
Juhtivspetsialist Allan Sims allan.sims@envir.ee 56231683
Juhtivspetsialist (metsaregister) Enn Pärt enn.part@envir.ee 5160753, 6771302
Juhtivspetsialist (metsakorraldaja) Jüri Kõiv juri.koiv@envir.ee 5094480
Peaspetsialist (metsakorraldaja) Tanel Kadai tanel.kadai@envir.ee -
Spetsialist Karin Metsmaker karin.metsmaker@envir.ee 6771336, 5273633
Spetsialist Hillar Pesti hillar.pesti@envir.ee 56636854
Peaspetsialist Juho Joonas juho.joonas@envir.ee 56998373
Peaspetsialist Endla Asi endla.asi@envir.ee 7339397, 5166931
Peaspetsialist Heino Õunap heino.ounap@envir.ee 5251931
Peaspetsialist Mehis Maipuu mehis.maipuu@envir.ee 6771318, 5271125
Peaspetsialist Tarmo Kask tarmo.kask@envir.ee 6771308, 5179906
Peaspetsialist Tarmo Tolm tarmo.tolm@envir.ee 6771308, 53442116
Peaspetsialist Tiiu Timmusk tiiu.timmusk@envir.ee 7339397
Peaspetsialist Tõnis Teras tonis.teras@envir.ee 6771311, 5168399
Peaspetsialist Vladislav Apuhtin vladislav.apuhtin@envir.ee 5062513
Peaspetsialist Peeter Pärn peeter.parn@envir.ee 5094332
Peaspetsialist Riho Männi riho.manni@envir.ee 6771320, 5160754
Peaspetsialist Urmas Tamm urmas.tamm@envir.ee 7339407, 5116548
Peaspetsialist Eve Suursild eve.suursild@envir.ee 6771303
Spetsialist Enn Kaljula enn.kaljula@envir.ee 5157746
Spetsialist Eve Kaur eve.kaur@envir.ee 7339397
Spetsialist (metsaregister) Mari Tamm mari.tamm@envir.ee 6771300, 5029646
Spetsialist Tiit Matson tiit.matson@envir.ee -
Spetsialist Rain Rämonen rain.ramonen@envir.ee 56948426
Spetsialist Malle Karoles malle.karoles@envir.ee -
Juhtivspetsialist (metsandusstatistika) Mati Valgepea mati.valgepea@envir.ee 7339944
Peaspetsialist (metsandusstatistika) Madis Raudsaar madis.raudsaar@envir.ee 7339944, 5157430
Peaspetsialist (LULUCF) Helen Karu helen.karu@envir.ee 5173270
Peaspetsialist Inno Ling inno.ling@envir.ee  
         

Keskkonnaanalüüsi osakond

       
Juhataja Reet Ulm reet.ulm@envir.ee 53756005
Juhtivspetsialist Elo Mandel elo.mandel@envir.ee 6736628
Juhtivspetsialist Lembit Jürimägi lembit.jurimagi@envir.ee 6736616
Juhtivspetsialist Peeter Kuusik peeter.kuusik@envir.ee  6737590
Juhtivspetsialist Kristiina Ojamäe kristiina.ojamae@envir.ee 55611710
Juhtivspetsialist Anastasia Petrova anastasia.petrova@envir.ee 6737599, 56977219
Juhtivspetsialist Laura Kütt laura.kutt@envir.ee 6660900
Juhtivspetsialist Märt Holtsmann mart.holtsmann@envir.ee -
Peaspetsialist Juan Manuel Garcia Diaz juan.garcia@envir.ee 6737563
Peaspetsialist Kadi Trepp kadi.trepp@envir.ee 56970151
Peaspetsialist Ruta Tamre ruta.tamre@envir.ee 6736615
         
         

TUGIÜKSUS

       
         

Arendus- ja planeerimisosakond

       
Egle HechtJuhataja Egle Hecht egle.hecht@envir.ee 5026827
Peaspetsialist (EMAS, ökomärgis) Marilis Saul marilis.saul@envir.ee 6737596
Peaspetsialist Innar Kaldlaur innar.kaldlaur@envir.ee -
Juhtiv finantsspetsialist Siiri Sobak siiri.sobak@envir.ee 6660958, 5256176
Finantsspetsialist Malle Kiviselg malle.kiviselg@envir.ee  6660905, 56256940
Finantsspetsialist Oliver Mettis oliver.mettis@envir.ee -
         

Haldus- ja tehnikaosakond

       
Avo SipelgasJuhataja Avo Sipelgas avo.sipelgas@envir.ee 6737570, 5016947
Juhtivspetsialist Juhan Hinnov juhan.hinnov@envir.ee 6660935, 5114697
Peaspetsialist Toivo Abel toivo.abel@envir.ee 6660936, 53341698
Peaspetsialist Kristjan Nurmela kristjan.nurmela@envir.ee 58602656
Peaspetsialist Larissa Hrustnetsova larissa.hrustnetsova@envir.ee 6660938, 58059435
Spetsialist Tarmo Ohlo tarmo.ohlo@envir.ee 5011674
Spetsialist Merike Schults merike.schults@envir.ee 6737584, 5260320
Peaspetsialist Andrus Niitenberg andrus.niitenberg@envir.ee 6660937, 56998977
Peaspetsialist (maatoimingud) Moonika Järvela moonika.jarvela@envir.ee 5511081
Projektijuht Külli  Tammur kulli.tammur@envir.ee 56696476
Projektijuht Tuuli Kull tuuli.kull@envir.ee 56506960
         

Üldosakond

       
Egle HechtJuhataja Egle Hecht egle.hecht@envir.ee 5026827
Valdo JahiloPressiesindaja (sise- ja väliskommunikatsioon) Valdo Jahilo valdo.jahilo@envir.ee 5039531
Personalijuht Triin Soon triin.soon@envir.ee 6660989
Jurist Ilona Soolo ilona.soolo@envir.ee 6737595, 5031234
Jurist Reve Ventsel reve.ventsel@envir.ee 6736622
Juhtivspetsialist (klienditeenindus) Valeria Siirand valeria.siirand@envir.ee 53428610
Peaspetsialist Piret Pärnpuu piret.parnpuu@envir.ee 6660917
Peaspetsialist (klienditeenindus) Ave Truhanov ave.truhanov@envir.ee 6660924
Peaspetsialist (klienditeenindus) Ivo Saaremäe ivo.saaremae@envir.ee 6660924, 56651973
Peaspetsialist (kommunikatsioon, turundus) Liina Lilleniit liina.lilleniit@envir.ee 56992025
Peaspetsialist (personal) Madli Petuhhov madli.petuhhov@envir.ee 6660945
Peaspetsialist (dokumendihaldus) Karin Kütt karin.kutt@envir.ee 6737577
Peaspetsialist (dokumendihaldus) Marina Kähr marina.kahr@envir.ee -
Peaspetsialist (keskkonnateadlikkus) Uku Tampere uku.tampere@envir.ee -

 

Viimati uuendatud: 18. Veebruar 2020

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.