Aastaraamat Mets 2011

Mets 2011

Ilmumisaeg: 2012

„Aastaraamat Mets 2011“ annab põhjaliku statistilise ülevaate Eesti metsandusest 2011. aastal. Iga-aastases raamatus käsitletakse teemasid nagu Eesti metsavarud, metsaomandi jagunemine ning raie- ja metsauuendustööd. Samuti on võimalik end kurssi viia metsade tervisliku seisundiga ja kaitsetegevusega, antakse ülevaade jahindusest, metsaõigusnormide rikkumistest, metsatulekahjudest ja metsandusalasest teadus- ja õppetööst. Räägitakse ka metsanduse majanduslikust poolest ja metsandusstatistikast rahvusvahelises mastaabis.

Metsanduse statistilist aastaraamatut on välja antud alates 1999. aastast Metsakaitse- ja Metsauuenduskeskuse poolt. Aastaraamatu aastakäikude (1994, 1995, 1998) koostajaks ja toimetajaks oli Metsamajanduse Ökonoomika- ja Infokeskus. Alates 2013. aastast annab käesolevat väljaannet välja Keskkonnaagentuur.

Joonised ja tabelid on esitatud nii eesti- kui ka inglise keeles.

 

 

Viimati uuendatud: 25. November 2014

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.