Sa oled siin

SEIREFOORUM 2016

Hoiatus

Submissions for this form are closed.

Jahiulukid – elu, olu ja mõju

 

Aeg: Kolmapäev, 23. november 2016, kell 10.00–16.00

Koht: Teaduskeskus Ahhaa, Sadama 1, Tartu

Sisu: Kaheksas seirefoorum on pühendatud jahiulukitele. Foorum loob võimaluse saada ülevaade värskematest jahiulukitega seotud uuringute ja seiretööde tulemustest, püüdes vastata küsimustele: kuidas jahiulukitel läheb, mis nende elu tänasel päeval enim mõjutab ja kuidas nemad meid mõjutavad.

Seirefoorumil saab kuulda levinumate jahiulukite kõrval ka hallhülgest kui uuest jahiloomast, samuti šaakalist, keda alguses peeti võõrliigiks, kuid nüüd on tunnistatud omaks. Foorumil räägitakse ka seakatkust, mida see õigupoolest endast kujutab ning millal ja millised on sellest vabanemise võimalused.

Seirefoorum on avalik üritus, kuhu ootame kõiki, kellele ulukitega seonduv korda läheb ja kes tahavad sellel teemal sõna sekka öelda, nende hulgas keskkonnaametnikke, jahindusnõukogude ja jahindusorganisatsioonide liikmeid, eksperte, teadlasi ja otsustajaid.

Osavõtt on tasuta!

Ürituse korraldaja: Keskkonnaagentuur

 

Registreeru üritusele:

Registreerumine on lõppenud, lisainfo: karmen.kaukver@envir.ee

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.