Sa oled siin

Meteopäeva konverents 2020

Hea konverentsihuviline

Austades Eesti Vabariigi Valitsuse tungiva soovitust jätta koroonaviirusega seoses lähiajal ära kõik enam kui 100 osavõtjaga avalikud üritused, oleme võtnud vastu otsuse 24. märtsil Tartus, Dorpati konverentsikeskuses toimuma pidanud konverents „Kliima ja vesi“ esialgsel kujul ära jätta. Sündmusele on registreerunud juba 250 delegaati ning seetõttu ei pea me õigeks riske võtta, pidades silmas meie klientide, koostööpartnerite ja töötajate tervist ning heaolu.

Kuid Eesti on siiski ju digiriik! Kui osalejad ei saa tulla meie juurde, tuleme meie nende juurde, seekord siis üle videosilla. Konverentsipäeva ettekanded on 24. märtsil jälgitavad nii otsepildis koos küsimuste esitamise võimalusega, kui ka järelvaadatavad Keskkonnaagentuuri kodulehel. 

Lingi veebikanalile, juhised küsimuste-vastuste voorus osalemiseks jm olulise info leiate meie kodulehelt 23. märtsil.

Loodame, et peagi on meil taas võimalik huvilisi konverentsisaalis vastu võtta.

Aeg: 24. märts 2020
Koht: Tartu

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.