Eesti keskkonnaseire 2011

Kaas

Koostajad ja toimetajad: Kadi Liiv, Katrin Väljataga
Teemakaardid: Silja Moik
Kujundaja: Maris Lindoja
Kaanefoto: Tõnis Tuuder
Ilmumisaasta: 2012
Lehekülgi: 201


 

E-raamat "Eesti Keskkonnaseire 2011" on iga-aastane kokkuvõte riikliku keskkonnaseire tulemustest. Ülevaade põhineb riikliku keskkonnaseire aruandlusel ning seireprogrammi läbiviimise aastate jooksul kogutud andmetest kujunenud aegridadel. Väljaande struktuur järgib riikliku keskkonnaseire struktuuri, olles jaotatud peatükkideks allprogram­mide ning nende alajaotuste eeskujul.  Lisaks seiretulemuste lühiülevaadetele sisaldab kogumik hulgaliselt illustreerivaid graafikuid, fotosid ning teemakaarte. Teemakaardid on paigutatud väljaande lõppu, allprogrammide peatükkidega seovad neid hüperlingid. Väljaandesse on koondatud ka elektroonilist lisamaterjali Internetist. Täiendavalt iga-aastasele e-raamatule annab KTK iga nelja aasta järel paberväljaandena välja põhjalikuma seiretulemuste analüüsi.

 

 

 

Väljaanne peatükkide kaupa:

 

 

Lisainfo:

Kadi Liiv
Keskkonnateabe Keskus
Seireosakonna spetsialist
Tel:  673 6614
E-post: kadi.liiv@keskkonnainfo.ee

Viimati uuendatud: 5. November 2014

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.