Eesti keskkonnaseire 2012

Eessti keskkonnaseire 2012

 

Väljaandja: Keskkonnaagentuur

Ilmumisaeg: 05.02.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-raamat "Eesti Keskkonnaseire 2012" on Keskkonnaagentuuri poolt koostatav iga-aastane riikliku keskkonnaseire tulemuste ülevaade, mis ilmub vaid elektroonilisel kujul. Väljaannete struktuur järgib riikliku keskkonnaseire struktuuri, olles jaotatud peatükkideks allprogrammide ning nende alajaotuste eeskujul. Iga allprogrammi käsitlus hõlmab allprogrammi lühikirjeldust ning iga alajaotuse lõikes kõige olulisemate täheldatud muutuste väljatoomist. Väljaande rohked illustratsioonid koosnevad iga alajaotuse juurde kuuluvatest pikaajalisi suundumusi kirjeldavatest graafikutest ja näitajategeograafilist muutlikkust iseloomustavatest teemakaartidest. Teemakaardid on paigutatud iga teema lõppu. Jõudumööda oleme koondanud väljaandesse elektroonilist lisamaterjali Internetist.

Täiendavalt iga-aastasele e-raamatule annab Keskkonnaagentuur iga nelja aasta järel paberväljaandena välja põhjalikuma seiretulemuste analüüsi.

 

 

 

 

 

 

 

  

Viimati uuendatud: 5. November 2014

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.