Metsatulekahjud

Metsatulekahjude statistika koostamiseks sorteeriti Päästeameti andmekogus registreeritud maastikupõlengute hulgast välja juhtumid, kus toimumiskohaks oli mets ja kulupõlengute hulgast need, kus tuli levis hiljem metsa. Tulemusi võrreldi riigimetsade osas RMK sisemises aruandluses kogutud andmetega ja vajadusel täpsustati tulekahjude pindala ning erametsade osas andmeid Keskkonnaametisse (keskkonnateenistusse) laekunud metsateatisi kasutades. Kui metsatulekahju tagajärjel on mets saanud tugevasti kahjustada või isegi hukkunud, on kasutatud tulekahju andmete täpsustamisel ka KAURi (või varasemalt Metsakaitse- ja Metsauuenduskeskuse) metsapatoloogide koostatud metsakaitseekspertiisi andmeid ning vajadusel ka Keskkonnainspektsiooni andmeid keskkonnale tekitatud kahju juhtumitel.
 

 

Viimati uuendatud: 6. November 2015

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.