Sa oled siin

Keskkonnaagentuur kutsub kõiki huvilisi Keskkonnateadlikkuse foorumile!

Neljapäev, 19. September 2019
Keskkonnaagentuur kutsub kõiki huvilisi Keskkonnateadlikkuse foorumile!
Keskkonnaagentuur kutsub kõiki huvilisi Keskkonnateadlikkuse foorumile!

16. oktoobril 2019 oleme oma parimate ekspertidega Tartus, et anda helikoptervaade Eesti keskkonnaseisundile, loomaks numbritele ja analüüsidele tuginevat tervikpilti hetkeolukorrast ning vaadata trende teadus- ja teadmispõhiselt.

Lühikesed välkettekanded edastavad info konkreetse ja kompaktsena, mis lubab ühe päevaga haarata pea kogu keskkonnatemaatika. Kogu päeva seob läbivalt ökosüsteemi vaade, mis näitab, kuidas erinevad komponendid moodustavad terviku, olles seotud nii omavahel kui ümbritseva keskkonnaga. 

Me oleme üks osa tervikust ja ahelast, meie valikud ning otsused mõjutavad kogu süsteemi. Valikute tegemiseks ja otsuste langetamiseks vajame aga teadus- ja faktipõhist informatsiooni, et mõista kus me oleme ning millises suunas liigume. Ainult nii  suudame teha paremaid valikuid nii elus kui äris, hoidmaks ja säilitamaks parimat võimalikku elukeskkonda ka tulevastele põlvedele.

Faktide ja numbrite sekka on põimitud põnevad juhtumised meie seirajate argipäevast ning rahvusvahelised edulood ning räägime ka sellest, mil moel on võimalik seires vabatahtlikuna kaasa lüüa.

Ootame  osalema ja kaasa rääkima ning kaasa mõtlema kõiki, kellele valdkond huvi pakub ja kes hoolivad keskkonnast ning jätkusuutlikust tulevikust.

Foorumil osalemine on tasuta.

Palun registreeri ennast SIIN  hiljemalt 10. oktoobriks 2019.

NB! Kohtade arv on piiratud!

Foorum

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.