Sa oled siin

Keskkonnaagentuur liitus mitmekesisuse kokkuleppega

Esmaspäev, 09. November 2020
Mitmekesisuse kokkuleppe allkirjastamine
Mitmekesisuse kokkuleppe allkirjastamine

Eelmisel nädal allkirjastas direktor Taimar Ala koos mitmete teiste Eesti organisatsioonide esindajatega mitmekesisuse kokkuleppe.

See on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte või organisatsioon, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, klientide kui koostööpartnerite seas. Eestis on kokkuleppega liitunud juba üle 130 organisatsiooni. Kokkuleppega liitunud organisatsioonid moodustavad võrgustiku, et ühiselt jagada kogemusi ja edendada võrdse kohtlemise teemat nii enda organisatsioonis kui ühiskonnas laiemalt. Sarnased mitmekesisuse võrgustikud toimivad 24 Euroopa riigis, Eestis koordineerib kokkuleppega seotud tegevusi Eesti Inimõiguste Keskus.

Vt ka koduleht: www.mitmekesisus.ee

Leppe alljirjastamineAllkirjastajadKõik allkirjastajad koos

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.