Sa oled siin

Kõik jääkreostusobjektidega seonduvad infomaterjalid ühes kohas

Esmaspäev, 27. August 2018
Alates juulist on Keskkonnaregistri avalikus teenuses (http://register.keskkonnainfo.ee) kättesaadavad jääkreostusobjektidega seonduvad infomaterjalid ja dokumendid
Alates juulist on Keskkonnaregistri avalikus teenuses (http://register.keskkonnainfo.ee) kättesaadavad jääkreostusobjektidega seonduvad infomaterjalid ja dokumendid

Alates juulist on Keskkonnaregistri avalikus teenuses (http://register.keskkonnainfo.ee) kättesaadavad jääkreostusobjektidega seonduvad infomaterjalid ja dokumendid.

Keskkonnaagentuuri ja Keskkonnaministeeriumi koostööna on avalikustatud üle 800 erineva dokumendi, mis sisaldavad reostusuuringute ja inventariseerimiste aruandeid; jääkreostuse eemaldamise ja ohutustamisega seonduvate keskkonnamõjude hinnanguid; tööde projekte ja projektide lõpparuandeid ning palju muid olulisi ja huvitavaid materjale. Kõige vanem dokument on aastast 1980 -  Valga linnas asuva endise Priimetsa asfaldibetoonitehase ala kohta koostatud ehitusgeoloogia aruanne.

Aruanded koondas ning süstematiseeris Maves AS töö "Jääkreostusobjektide inventariseerimine 2014-2015. Hinnangute koostamine ja andmete analüüs." osana. Töö tellijaks oli Keskkonnaministeerium, peatöövõtjaks Eesti Keskkonnauuringute Keskus OÜ. Alltöövõtjatena osalesid Kobras AS, Maves AS ning Advokaadibüroo Glimstedt Estonia OÜ. 

Kõik aruanded ja materjalid on avalikustatud Keskkonnaregistri avalikus teenuses, konkreetsete jääkreostusobjektide juures. Jääkreostusobjektide andmed on leitavad Keskkonnaohtlike objektide otsinguga, valides tüübiks Jääkreostusobjekt. Objekti juurest tuleb valida leht Seotud dokumendid.

Kui dokumentide osas on ebatäpsusi, tundub midagi puudu olevat või on üldiseid ettepanekuid, siis palume võtta ühendust Keskkonnaagentuuriga aadressil ruta.tamre@envir.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.