Sa oled siin

Kutsume rahva appi-otsime ilmaäpile nime!

Neljapäev, 25. Veebruar 2021
Foto mobiiltelefonist
Kutsume rahva appi-otsime ilmaäpile nime!

Peatselt saab Eesti endale esimese riikliku ilmaäpi, mis muuhulgas näitab Eesti täpseimat prognoosi, hoiatab keerukate ilmastikuolude eest ning teeb veel muudki põnevat.

Kutsume kõiki ilmahuvilisi ilmaäpile nime pakkuma!

Osalejate vahel loosime välja erinevaid ilmateemalisi auhindu- näiteks ohtlike ilmastikunähtuste lauamänge või ekskursioonid võitjale koos kolme sõbraga Tallinn-Harku või Tartu-Tõravere ilmajaama.

Nimekonkursil osalemine on imelihtne, selleks:

mine Keskkonnaagentuuri Facebooki lehtedele (Keskkonnaagentuuri või Keskkonnaagentuuri ilmateenistuse lehele) või kui oled sotsiaalmeediast eemal, siis saada oma nimepakkumine e-posti aadressil: kommunikatsioon@envir.ee

Nimekonkurss läheb lukku 4. märtsil ja seejärel teeb Keskkonnaagentuuri ja reklaamiagentuuri töötajatest ning ilmahuviliste esindajatest koosnev žürii laekunud nimedest oma valiku. Riikliku ilmaäpi uue nime avaldame meie Facebooki lehtedel!

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.