Sa oled siin

Oled oodatud meteoroloogiapäevale!

Teisipäev, 08. Märts 2016
Meteoroloogiapäev 2016
Meteoroloogiapäev 2016

Oled oodatud meteoroloogiapäevale, mille teema on tänavu: „Kuumem, kuivem, märjem. Silmitsi tulevikuga“.

 

Selle aasta meteoroloogiapäeva kavva oleme lisanud teadjainimesi lisaks meteoroloogidele ka teistest valdkondadest, sest kliimamuutused mõjutavad neist pea kõiki.

Ettekanded annavad meile aimu kliimamuutuste mustrist; kuidas meri toimib kliimamuutuste puhvri ja indikaatorina; kuidas puu aastarõngaste ja okaste abil seirata kliimamuutuste mõju puudele ja kes on kliimapagulased. Samuti selgub, millised olid lõppenud aasta olulisemad ilmarekordid (ja neid oli omajagu), kuidas on muutunud Tartu maratoni ilm läbi aegade (viimane jäi meil teadagi ära) ja milline on kuumalainete (ka ennustatav) mõju inimeste suremusele ja milline on ilmaprognoosi ja selle teekonna tähtsus Päästeametile.

Meteoroloogiapäeva seminarile on oodatud kõik meteoroloogiahuvilised, sealhulgas tudengid, õppejõud ja meteoroloogiavaldkonnas tegutsejad.

Üritus toimub:
23. märts 2016, kell 09.45 – 16.10
Keskkonnaagentuuris
Mustamäe tee 33, I korruse suures saalis.

Üritus on tasuta.

Palume osalejatel end eelregistreerida hiljemalt 18. märtsiks siin: http://www.keskkonnaagentuur.ee/et/node/2603

Lisainfo:

Karmen Kaukver

e-post: karmen.kaukver@envir.ee

Telefon: 673 6622

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.