Sa oled siin

Pühadesoovid ekraanidel

Esmaspäev, 03. Detsember 2018
Pühadesoovid ekraanidel
Pühadesoovid ekraanidel

Meie pühadesoovid jõuavad tänavu teieni ka ühistranspordis – Public TV ekraanidelt soovime teile ilusat pühadeaja saabumist!

Keskkonnaagentuur tunneb rõõmu selle üle, jõuame sel aastal oma aastalõpusoovidega senisest laiema inimeste ringini. Kui siianii oleme oma tegemistest ja teenustest jaganud infot peamiselt ametlike või erinevate sotsiaalmeedia kanalite kaudu, siis nüüd oleme koostöös Public TV-ga astunud sammukese ligemale ka tavainimestele.

Public TV haldab üle Eesti ühistranspordis 215 ekraani, saavutades nende abil vaatajatega igal kuul üle 2 miljoni kontakti. Kuna meie keskkonnateenused puudutavad otseselt või kaudsemalt kõiki inimesi, on koostöö üle iseäranis hea meel. Keskkonnaagentuuri Ilmaprognooside osakonna sünoptikute poolt koostatud ilmateated ja prognoosid on tarvilikuks teadmiseks ju meile kõigile. Kuid teenuseid, mida veel lisaks osutame, on kokku üle paarisaja.

Koostöö üle on meil hea meel, sest eks anna ka ühistranspordi eelistamine liikumisvalikul märku inimeste kasvanud keskkonnateadlikkusest ja keskkonnasäästlikumast mõtteviisist.

Aitäh, head inimesed teile selle valiku eest!

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.