Sa oled siin

Seirefoorum 2016 „Jahiulukid – elu, olu ja mõju“, 23.11.2016

Teisipäev, 01. November 2016
Seirefoorum 2016 „Jahiulukid – elu, olu ja mõju“
Seirefoorum 2016 „Jahiulukid – elu, olu ja mõju“

Keskkonnaagentuur ootab kõiki huvilisi kolmapäeval, 23. novembril Tartusse, Ahhaa teaduskeskuses toimuvale seirefoorumile, mis kannab sel korral alapealkirja „Jahiulukid – elu, olu ja mõju“. Foorum loob võimaluse saada ülevaade värskematest jahiulukitega seotud uuringute ja seiretööde tulemustest, püüdes vastata küsimustele: kuidas jahiulukitel läheb, mis nende elu tänasel päeval enim mõjutab ja kuidas nemad meid mõjutavad.Seirefoorumil saab kuulda levinumate jahiulukite kõrval ka hallhülgest kui uuest jahiloomast, samuti šaakalist, keda alguses peeti võõrliigiks, kuid nüüd on tunnistatud omaks. Foorumil räägitakse ka seakatkust, mida see õigupoolest endast kujutab ning millal ja millised on sellest vabanemise võimalused.

Seirefoorum on avalik üritus, kuhu ootame kõiki neid, kellele ulukitega seonduv korda läheb ja kes tahavad sellel teemal sõna sekka öelda, nende hulgas keskkonnaametnikke, jahindusnõukogude ja jahindusorganisatsioonide liikmeid, eksperte, teadlasi ja otsustajaid.

Eelregistreerimine 16. novembrini või kuni kohtade täitumiseni:
http://www.keskkonnaagentuur.ee/et/node/2496

Päevakava leiad siit:
http://www.keskkonnaagentuur.ee/sites/default/files/seirefoorum_2016_kava.pdf

 

Lisainfo:

Anne Martin

anne.martin@envir.ee

673 7599

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.