Sa oled siin

Ulatame noortele võtme

Teisipäev, 05. Märts 2019
Ulatame noortele võtme
Ulatame noortele võtme

Keskkonnaagentuur on võtnud fookusesse meie töö- ning praktikavõimaluste tutvustamise, olles lisaks muudele tegevustele väljas 4.-6. märtsini toimuval Tallinna Tehnikaülikooli karjäärimessil „Võti Tulevikku“. Veebruaris osalesime Tartu Ülikooli karjäärimessil ning aprillis kohtume Maaülikooli tudengitega – huvi tekitamine keskkonnateemade vastu ja noorte kolleegide lisandumine on üheks meie prioriteediks.

TTÜ karjäärimessil „Võti Tulevikku“ tutvustame töö- ja praktikavõimalusi Keskkonnaagentuuris ning lisaks sellele viime läbi sisulise seminari, mis keskendub kliimamuutuste ja keskkonnaseisundi tutvustamise kõrval ilmateenistuse prognoosidele. Riigi Ilmateenistus on operatiivseim suurandmete töötleja Eestis, kust jookseb igapäevaselt läbi 100 gigabaiti ruumiandmeid. Kõik need numbrid töödeldakse kliendile arusaadavasse keelde ehk pilti – paralleelselt on töös sadu scripte. See on organisatsioon, kus andmeanalüüs vaatab eelkõige tulevikku, mitte ei anna infot juba möödunud perioodi kohta.

Keskkonnaagentuur peab oluliseks noorte teadlikkuse tõstmist ja kaasatust keskkonnahoidliku elukeskkonna loomisel. Meie praktikaprogrammid pakuvad suurepäraseid võimalusi töötada koos oma valdkonna ekspertidega erinevates keskkonnavaldkondades, leides lahendusi inimeste heaolu tõstmiseks ning ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.
 

Valdo Jahilo

Kommunikatsioonijuht

+ 372 5039 531

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.