Sa oled siin

VAATA konverentsi „KLIIMA JA VESI“ 24. märtsil

Esmaspäev, 23. Märts 2020
VAATA konverentsi „KLIIMA JA VESI“  24. märtsil
VAATA konverentsi „KLIIMA JA VESI“ 24. märtsil

Keskkonnaagentuur viib konverentsi läbi PUUTEVABALT!

Keskkonnaagentuuri direktor Taimar Ala: „Riigis on väljakuulutatud eriolukord, millega kaasnevaid suuniseid pingsalt jälgime ja järgime. Ent ka selle juures soovime Keskkonnaagentuuri teenused hoida toimimas sama tõhusalt kui varemgi – keskkonnaandmete korje toimub, prognoosid-analüüsid on töös ja valmistamisel. Ka väljalubatud sündmused ei jää lõpuni ära, kohaneme ja teeme teisel ning turvalisel viisil.“

Ühena esimestest Eestis toome meteopäeva konverentsi „Kliima ja vesi“ Sinuni minimaalselt kontakti- ja täielikult puutevabalt! Kõik toimib nii nagu ikka – moderaator juhib päeva, esinejad teevad ettekandeid, publikul on võimalus osaleda gallupites, esitada küsimusi ja suhelda ka omavahel.

Konverentsi jälgimiseks kasutatakse Eestis väljatöötatud rakendust Worksup, mis töötab nii telefonis, arvutis kui tahvlis.  Mine aadressile  https://www.worksup.com ja sisesta EVENT ID: METEO

Nüüd on Sul võimalus:

  • vaadata otseülekannet
  • jälgida programmi
  • osaleda gallupites
  • küsida esinejatelt küsimusi ja lahendada ülesandeid
  • kiita takka teiste esitatud küsimustele
  • lisada fotosid pildigaleriisse
  • luua oma profiil, sirvida teiste osalejate profiile ja saata kutseid virtuaalseks kohtumiseks või vestlusteks

Eraldi rakenduse allalaadimist ei ole vaja. Pane tähele, et private browsing oleks välja lülitatud. Topeltprofiili vältimiseks palun loo profiil samas seadmes, mida plaanid sündmusel kasutada.

Kohtumiseni konverentsil!

Olge terved!

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.