Sa oled siin

Vanadele särkidele uus elu ja sisu

Teisipäev, 19. November 2019
Vanadele särkidele uus elu ja sisu
Vanadele särkidele uus elu ja sisu

Kas tead, et keskmine eestlane tarbib aastas 160 õhukest kilekotti, kuid eesmärk on vähendada juba selle aasta lõpuks nende arvu 90-ni. Meie oleme oma sammu astunud!

Käimasoleva jäätmetekke vähendamise nädala (European Week for Waste Reduction) raames räägib Keskkonnaagentuuri direktor Taimar Ala loo ühest võimalusest, kuidas vältida veel kasutuskõlblike materjalide prügimäele saatmist ja ühtlasi anda panus ka kilekottide kasutamise vähendamisse.

Võtsime hunniku triiksärke ja andsime neile uue elu. Korralikud särgid saab viia taaskasutusse, et keegi teine neid särkidena kasutada saaks, aga meie valisime sel korral teise tee ja viisime natuke kulunud, aga materjalina veel kasutuskõlblikud särgid Astangule, kus neist said puuviljade ja köögiviljade kotid, mida sisseoste tehes kilekottide asemel kasutada saab.

Väike samm, aga suured teod saavadki alguse väikestest tegudest!

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.